Advert

AYŞE ÜNÜVAR 5.KİTABINA İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ

5. kitabı ‘’Kuşlar da düş görür’’ ile okuyucu karşısına çıkan Eğitimci Yazar Ayşe Ünüvar, Seydişehir’de bir kafede imza günü düzenledi.

AYŞE ÜNÜVAR 5.KİTABINA İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ
Bu içerik 773 kez okundu.

5. kitabı ‘’Kuşlar da düş görür’’ romanı ile okuyucu karşısına çıkan Eğitimci Yazar Ayşe Ünüvar, Seydişehir’de bir kafede imza günü düzenledi. Yazarın kitaplarını alıp imzalatmak isteyen Seydişehirliler adeta birbiri ile yarıştılar.

Ayşe Ünüvar  daha önce yüreğime cemre düştü, Kör kalbe aşk dokunmaz , bekleyiş,Cebimdeki Fesleğen kitaplarını okuyucu ile buluşturmuştu.  Yediden 70’e her kesimden okuyucu Ünüvar ‘a kitap imzalatmak için kafeyi doldurdu.

Ünüvar, "Yüreğime Cemre Düştü" , "Kör Kalbe Aşk Dokunmaz" ,’’ Bekleyiş’’, "Cebimdeki Fesleğen" eserinden sonra  " Kuşlar da düş görür "isimli romanı ile okur ve sevenleriyle buluşmanın hazzını yaşadığını belirterek, imza gününe katılan herkese teşekkür etti.  İmza günü için gelenlerin sadece kitap imzalatmadığını, çeşitli sorular yönelttiğini, fotoğraf çektirdiğini, kendisiyle sohbet ettiğini ifade eden Ünüvar ilgi alaka her seferinde daha da arttığı için yaşadığı memnuniyeti dile getirdi.

Geçen yıl gibi bu yılda ramazan ayında yapılan imza gününü ise Ünüvar, talebin okuyucularından geldiğini daha fazla bir arada olmak için Ramazan ayında böyle bir organizasyon yaptıklarını, sevenlerininde durumdan çok memnun olduğunu belirtti.

 

 

 

 

İmza gününe; Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer, AK Parti ilçe yönetimi, İle Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar çok sayıda okur ve yazarın sevenleri katıldı. -Süleyman Sayan-

Ayşe Ünüvar İmza Günü Seydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI