Advert

YouTube'ta Yapay Zeka Anlatacak

YouTube'ta Yapay Zeka Anlatacak...

YouTube'ta Yapay Zeka Anlatacak
Bu içerik 739 kez okundu.

Canlandırdığı Iron Man karakteriyle akıllarımızda yer eden başarılı oyuncu Robert Downey Jr.’ın, YouTube Red’e özel olarak çekilecek bir belgeselde yer alacağı söylendi. Tony Stark karakterine oldukça uygun bir rol üstleneceği söylenen ünlü aktörün, YouTube’ta yapay zeka anlatacağı duyuruldu.

YouTube, geleneksel yayın organlarının yerine geçmeye başlamasıyla birlikte ücretli içerik platformu olmak adına YouTube Red servisini tanıtmıştı. Çeşitli içerik üreticilerinin aylık üyelik karşılığında yayınlar yapmasının önünü açan servis, bir süre önce Cobra Kai ile tekrar canlanmış ve birçok kişinin ilgisini çekmişti.

 

Red üzerinden yayınlanacak yeni projelere destek vermeye başlayan YouTube’un bir sonraki sürprizinin ise Robert Downey Jr. olduğu duyuruldu. Ünlü aktörün eşi Susan Downey’nin yapımcılığını üstlendiği yapay zeka konulu sekiz bölümlük bir belgeselde yer alacak olan Robert Downey’nin, her bölümde bir saat boyunca yapay zeka anlatacağı söylendi. Belgeselde yapay zekayla ilgilenen uzmanların katılımlarıyla uzun soluklu bir yapay zeka anlatısının yer alacağının altı çizilirken, Robert Downey Jr.’ın sunucu ve seslendirmen olacağı ifade edildi.

YouTube'ta Yapay Zeka Anlatacak
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı