SEYDİŞEHİR NALÇACILILAR'DAN MEŞALELİ KUTLAMA

Konyasporun içeride dışarıda her maçına gitmek için ellerinden gelen çabayı gösteren ilçemizin Konyaspora gönül verenlerinden oluşan grup Konyasporun ligde kalışını kutladı...

SEYDİŞEHİR NALÇACILILAR'DAN MEŞALELİ KUTLAMA
Bu içerik 2173 kez okundu.

Konyasporun içeride dışarıda her maçına gitmek için ellerinden gelen çabayı gösteren ilçemizin Konyaspora gönül verenlerinden oluşan grup Konyasporun ligde kalışını kutladı.

Seydişehir belediyesinin önünde bulunan milli irade meydanında toplanan grup, meşaleler yaktı, besteler söyledi ve olaysız bir şekilde ayrıldı.

Grup Başkanı Süleyman Sayan Yaptığı kısa açıklamada ; ''Bizler Konyaspor'a gönül vermiş insanlarız. Bize her maç deplasman sloganıyla çıktığımız bu yolda gönül verdiğimiz renkler uğruna engel tanımadan her maça gitmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler öncedende maçlara gidiyorduk, fakat sporun birleştiriciliğini kullanarak daha bizimle hareket etmek isteyen Konyaspor'a gönül vermiş insanlarıbir araya getirme adına bu sorumluluğu kendimize borç bildik, belediye başkanımızın yardımları ile bir çok maça gitme imkanımız oldu. Sayımız her geçen gün artıyor ve artmaya devam edecek. Şükür ligde kaldık, bu sezonu atlattık artık önümüze bakacağız. Bizi takip edin güzel işlere imza atacağız''Dedi. 

Grup Reisi Muhammet Kargılı ise; ''Şerefle savunduk bu şehri satmadık, sözünü her fırsatta söyledik söyleyeceğiz, bugün ligde kaldığımız için zor zamanları atlattığımız için çok mutluyuz. Artık bu durumdan ders alarak, önümüze bakmak zorundayız, efendi gibi sevindik olaysız bir şekilde ayrılıyoruz.''Dedi.

Seydişehir Nalçacılılardan Meşaleli kutlama Seydişehirhaber SeydişehirAjans Seydişehir haber #SEYDİŞEHİR NALÇACILILAR'DAN MEŞALELİ KUTLAMA
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı