Advert

ZEYTİNDALI HAREKATINA SEYDİŞEHİRLİ BAYANLARDAN DESTEK

Seydişehirli gönüllü hanımlar zeytindalı harekatı yararına kermes düzenlediler...

ZEYTİNDALI HAREKATINA SEYDİŞEHİRLİ BAYANLARDAN DESTEK
Bu içerik 1510 kez okundu.
Advert

Seydişehirli gönüllü hanımlar zeytindalı harekatı yararına kermes düzenlediler. Düzenlenen kermesin tüm geliri ise Mehmetçik vakfı'na bağışlanacak. Seydişehirli gönüllü hanımlar hükümet konağının önüne kurdukları çadırda gözleme, saç böreği, çiğ köftenin yanı sıra el emeği göz nuru emeklerini  kermeste satışa çıkartarak kendilerince Mehmetçik'e yardım etmek için kolları sıvadı. 

Gönüllü hanımlar tertip komitesi başkanı Fatma Görür, yaptığı açıklamada, Mehmetçiğe destek ve yanında olmak gayesiyle kermes düzenlediğini belirtirken, bölge esnafı ve vatandaşlarımızın kermese gösterdikleri ilgiden ve duyarlılıktan kendilerine teşekkür ederiz kermesimiz bugün ve yarın açık kalacak dedi.

Vatandaşlar ise kermesten oldukça memnun olduklarını belirttiler. Seydişehir'de yarın pazar kurulacak olması nedeniyle kermese ilginin çok daha artması bekleniyor.Kermese gelenlere çay ikramıda yapılıyor.

Süleyman Sayan Seydişehir Seydişehirli gönüllü bayanlar Zeytindalı harekatı yararına kermes düzenledi kermes geliri mehmetçik vakfına bağışlanacak Seydişehir ajans Seydişehirhaber Seydişehir haber
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı