Advert

GÜVENLİK TOPLANTISI’NDA KAMERANIN ÖNEMİ VURGULANDI

Kaymakamlık Erdoğan başkanlığında Seydişehir Güvenlik Toplantısı yapıldı.

GÜVENLİK TOPLANTISI’NDA KAMERANIN ÖNEMİ VURGULANDI
Bu içerik 586 kez okundu.

Seydişehir’in asayişi ve huzuru ile ilgili yapılan toplantıda Kaymakam Erdoğan, kamera sistemlerinin önemine değindi.

Vatandaşın desteği ve ihbar müessesesi tam işlemiyor diyen Erdoğan: “Batıda ki vatandaş ‘Ben vergi veriyorum. Olumsuz bir durumda şikâyette bulunmam benim en tabii hakkımdır’ diyor. Tabi vatandaşlardan gelen şikâyetler de süreci hızlandırıyor. Kameralar ise olayı çözme noktasında caydırıcı etkiye sahip. Suçluyu ve suçsuzu tespit etmek noktasında esnafımızın da işyerlerine kamera taktırarak yardımcı olması gerekir. Muhtarlar da köylerinin giriş ve çıkışlarına kamera koydursalar iyi olur. Sanayi bölgelerimize ise güvenlik ve kamera konulması da caydırıcı etkiye sahip olur. Yeni Emniyet Müdürlüğü binasına taşınma gerçekleşince şehir merkezin de ‘Kent Güvenlik Sistemi’ faaliyete geçecek” ifadeleriyle şehir güvenliği için kameraların önemine parmak bastı.

Daha sonra toplantı da şehrin önde gelen sorunlarından olan trafik, başıboş köpekler ve okullarda öğrenci güvenliği masaya yatırılarak; bu sorunlarla ilgili ciddi tedbirler alınması noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Güray, İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Burak Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Gençlik ve Spor Müdürü Soner Balcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Aypar, Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Demiray, Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Mehmet Kayrıcı ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Saylam katıldı.

 

GÜVENLİK TOPLANTISI’NDA KAMERANIN ÖNEMİ VURGULANDI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI