ALİ SAYLAM İLE DEVAM

Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Saylam güven tazeledi.

ALİ SAYLAM İLE DEVAM
Bu içerik 923 kez okundu.

 

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan kongresi yapıldı.

 

Tek listeyle gidilen seçimde çoğunluk sağlanırken 1988 yılında kurulan Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı Kongresi’ne 22 kişi katıldı. Katılanlar 2006 yılında göreve gelen Ali Saylam’ı beşinci dönem başkanlığına tekrar seçti.

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Gazeteciler Cemiyeti Başkan Adayı Ali Saylam yaptı.

 

 Seydişehir basınının güçlü olduğunu, birlik beraberlik içinde hareket edildiği zaman Gazeteciler Cemiyeti olarak daha verimli çalışmalara imza atacaklarını söyleyen Saylam: “Yaptığımız iş ciddi bir iş. Taraf olacaksak sadece ülkemizin ve Seydişehir’in menfaatlerine taraf olmalıyız. Biliyorum, özgür gazetecilik yapabilmek günümüzde çok zor. Ama kolayı herkes başarır. Mühim olan zoru başarmak” diyerek şimdiye kadar kendilerine teveccüh eden ve ilçemizde cansiperane görev yapan tüm meslektaşlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Konuşmanın ardından oy birliği ile divan kuruluna  başkan olarak Hasan Dinç ve kâtip üye olarak İlker Uysal ve Süleyman Sayan seçildi. Katılım çoğunluğunun görülmesinden sonra oturum açıldı. Daha sonra gündeme geçildi.

 

Mali bütçenin okunması ve temennilerin sonucunda da seçime gidildi.

Yapılan seçimde Ali Saylam’ın listesi 22 üyenin de oyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi.

Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Saylam güven tazeledi. #Seydişehir #Gazeteciler #Cemiyeti #Başkanı #AliSaylam #yeniden #Başkan #Seçildi #Seydişehirajans
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı