SEYDİŞEHİR ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TUTAL'A ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

 SEYDİŞEHİR ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TUTAL'A ZİYARET
Bu içerik 488 kez okundu.

 


Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Özel Eğitim İş Uygulama Okulu  öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Başkan Tutal, engelli öğrencilerle yakından ilgilenirken, kendileriyle sohbet ederek onların mutluluğuna ortak oldu.


Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencileri kendilerini okullarında ziyaret eden ve Çanakkale Gezisine gönderen  Başkan Tutal’a teşekkür ederek, hazırlamış oldukları  tabloyu takdim ettiler.

İlçede bulunan Özel Eğitim İş Uygulama Okulu  öğrencilerinin ziyaretlerinden mutlu olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal ;’’Öğrencilerimizin ziyareti bizleri mutlu etti. Çalışma yoğunluğumuzdan vakit bulabildiğimiz zamanlarda öğrencilerimizi  ziyaret ediyoruz.  Bu kardeşlerimizin, yavrularımızın yerinde olmak, onların yaşam tarzlarını görebilmek bizim ibret almamız gerektiği noktasında ve Yaradan’ın vermiş olduğu nimetlere şükretme noktasında bizlere temel bir ölçü. Ben ziyaretlerinde dolayı hocalarımıza, öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Yaptıkları hayırlı ve  toplumsal bir hizmet, kendilerine başarılar diliyorum’’şeklinde konuştu.

Kendilerini kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a teşekkür eden Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Mevlüt Saygılı ;" ; Başkanımız sağ olsun bizleri ve öğrencilerimizi ziyaret ediyor. İsteklerimizi yerine getirerek öğrencilerimizi mutlu ediyor sevindiriyor. Başkanımıza öğrencilerimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum"dedi.
 

 

 

SEYDİŞEHİR ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN TUTAL'A ZİYARET
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı