SEYDİŞEHİR'E YENİ BİR OKUL DAHA

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Seydişehir'e yapılan yeni okullara bir yenisinin daha eklenerek eğitim camiasının hizmetine sunulacağını kaydetti.

SEYDİŞEHİR'E YENİ BİR OKUL DAHA
Bu içerik 589 kez okundu.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa KonurerSeydişehir’e yapılan yeni okullara bir yenisinin daha eklenerek eğitim camiasının hizmetine sunulacağını kaydetti. 

Karakavak Mahallesi’ndeki İhsan Tekin İlk ve Ortaokulunun yanında bulunan hazine arazisine 24 derslikli okul yapılması için yapılan girişimlerin olumlu sonuçlandığını kaydeden Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, “Yapılacak olan okulun ihalesinin Haziran ayı içerisinde yapılması planlanmakta. İhale sürecinin ardında da inşaat çalışmalarına ivedilikle başlanacak olan yeni okulumuzun inşaatı en kısa sürede tamamlanarak eğitim camiamızın hizmetine sunulacak.” dedi.  

2023 HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ  

Yeni yapılacak okulun ortaokul olarak eğitim ve öğretime katkı sunacağını ifade eden İlçe Başkanı Konurer, Türkiye 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bunun içinde en büyük görev eğitime düşmektedir. Bir ülkenin geleceği olan gençler ne kadar bilgili ve bilinçli olarak yetişirse ulaşılmak istenilen hedeflere de o denli başarı sağlanır. Yeni okulun Seydişehirimize kazandırılmasında başta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’a, Bakan Yardımcımız Orhan Erdem’e, İlçe Kaymakamımız Aydın Erdoğan’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir Kibar’a teşekkür ederim.” diye konuştu. 

  

Seydişehir’e yeni bir okul daha kazandırılıyor 2023 HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı