SEYDİŞEHİR KYK ELLERİ SEMAYA KALDIRDI

TÜRK Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin Bölgesi'nde sürdürdüğü ,'Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu Suriye’de bulunan Mehmetçik için yatsı namazının ardından dua etti.

SEYDİŞEHİR KYK ELLERİ SEMAYA KALDIRDI
Bu içerik 984 kez okundu.

 

TÜRK Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin Bölgesinde sürdürdüğü ,'Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu Suriye’de bulunan Mehmetçik için yatsı namazının ardından dua etti.

Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler, Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesinde bulunan Fakülte Camiinde, yatsı namazını kıldılar. Namaza müteakip Seydişehir Müftüsü Kemal Demirel Dua etti. Öğrenciler ve idareciler ‘’âmin’’ dedi. Duanın ardından Fetih suresi okundu.

Yatsı namazının ardından, Camide Fetih sureleri ve dualar ile yapılan program fakülte önünde devam etti. Programa katılanlar askerimize destek olmak için, Bayrak açıp yürüyüş yaptılar. Öğrenciler askerlerimiz ve Milletimiz için sloganlar atarken, terörü lanetlediler. Fakülte camiinden Kredi yurtlar kurumuna kadar sloganlar eşliğinde yürüyen öğrencilere burada kız öğrencilerde katıldı.

Anlamlı Programa, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Seydişehir ilçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Seydişehir Halk Eğitim Müdürü Ahmet Refik Dereli ,Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ferhat Tükel, Yurt İdarecileri ve öğrenciler katıldı.

Programa olan ilgiden memnun olduğunu belirten Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ferhat Tükel, Vatanına bayrağının Askerinin yanında olan öğrencilere sahip oldukları için mutlu olduğunu söyledi.

Tükel Ayrıca; ‘’Şehit olan Askerlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz. Kredi Yurtlar Kurumu ve Personeli olarak şehitlerimiz için bölgedeki askerimiz için Fetih sureleri okuyup dualar ettik. Zor şartlarda görev yapan Mehmetçiklerimize Allah kolaylık versin. Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun. ‘’Dedi.

Program sloganlar eşliğinde Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğünde son buldu. 

 

 

 

SEYDİŞEHİR KYK ELLERİ SEMAYA KALDIRDI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı