Advert

SANCAK MEHTER SEYDİŞEHİR AJANS'A NEZAKET ZİYARETİNDE

Seydişehir Sancak Mehteran Takımı Derneği Başkanı Ümit Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, Seydişehir'de görev yapan gazetecileri evinde ve iş yerlerinde ziyaret etti.

SANCAK MEHTER SEYDİŞEHİR AJANS'A NEZAKET ZİYARETİNDE
Bu içerik 583 kez okundu.
Advert

Seydişehir Sancak Mehteran Takımı Derneği Başkanı Ümit Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, Seydişehir'de görev yapan gazetecileri evinde ve iş yerlerinde ziyaret etti.

Sancak mehter takımı başkanı Ümit Demirci; Yerel basınımızın güzide temsilcilerine nezaket ziyarinde bulunmak istedik. Yaptığımız işlerin önem kazanmasında ve duyulmasında basınımızın emeği büyük. Bizde kendilerine teşekkür etmek için böyle bir organizasyon yaptık bu defa biz onların görüntüsünü alacağız, Bu zamana kadar yaptıklarından ve yapacaklarından kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

SeydişehirAjans sitesinin yayın yönetmeni, Pusula yayın grubu muhabiri Süleyman Sayan ise umarım mesleği elimizden almazsınız diye başladığı açıklamaya biz Seydişehir Ajans ailesi olarak; Elimizden geldiğince her kesimin haberlerine yer vermeye gayret ediyoruz. Yaptığımız haberler bazen herkesin hoşuna gitmeyebiliyor ancak doğruları yazmaktan bir an olsun vaz geçmedik, geçmeyeceğiz. Elbette meslek icabı zor dönemlerimizde oluyor. İşimize olan inancımız ve insanımıza saygımız engelleri aşmamıza yardımcı oluyor. Sancak mehter takımı hep güzel projelere imza atıyor, atmaya çalışıyor daha imkanları olsa gerçekleştirmek istedikleri çok proje olduğunu biliyoruz. Biz herkesin haberini yapıyoruz fakat böyle geri dönüşler insanı ayrıca mutlu ediyor ve mesleki anlamda güç veriyor. Bende ziyaretten ötürü Ümit beye ve beraberindeki arkadaşlara teşekkür ediyorum.Dedi

Ziyaret sonunda Başkan Ümit Demirci Süleyman Sayan'a çiçek takdim etti.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı