Advert

YENİ OCAK BAŞKANI BALCI OLDU

Seydişehir Ülkü Ocaklarında 7 yıldır görevini sürdüren Abdullah Özyüksel görevini 2.başkan Orhan Balcı'ya teslim etti.

YENİ OCAK BAŞKANI BALCI OLDU
Bu içerik 573 kez okundu.
Advert


 c
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Konya İl Başkanı Mustafa Taha Çini'nin katıldığı devir teslim töreninde 7 yıldır ocak başkanlığı görevini yürüten Abdullah ÖZYÜKSEL bayrağa sarılı Kuran-ı Kerim’i öperek görevini yeni başkan Orhan Balcı’ya devretti.

Bayrağı teslim eden Özyüksel ; “ Bir Ülkücü olarak lider, teşkilat ve doktrinimize sahip çıkacağımıza, yeminimize her zaman bağlı kalacağımıza ve yeni ocak başkanımız olan Orhan Balcı’nın her zaman yanındayız.Teşkilatımız ve Başkanımızın her zaman emrindeyiz. Kutsal vatanımız ve  milletimiz için her zaman mücadelemizi sürdüreceğiz. Varlığımız, Türk varlığına armağan olsun. Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin” diyerek sözlerini noktaladı.

Bayrağı teslim alan Balcı “Ülkü ocakları amacı hedefi kitlesi belli olan geleceğe yön verecek Türk evlatlarını yetiştirmeye uğraş veren bir gönül hareketidir.Bizde bu ölçüde Milliyetçi Türkiye’nin mimarı olacak gençlerimizi yetiştirmek için buradayız. Abdullah Başkanımızın tertemiz bıraktığı bayrağı bugün teslim alıyorum ve daha yükseklere taşımak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin"dedi.

Ülkü Ocakları Seydişehir İlçe Başakanlığının yeni yönetimi şu şekilde oluştu:

Seydişehir Ülkü Ocakları'nda Bayrak Değişimi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı