Advert

KARDELEN’DEN AFRİN KAHRAMANLARINA MEKTUP

Seydişehir kardelen anaokulu’ nun minik öğrencileri kocaman yürekleriyle kahraman Mehmetçiklerimizin Afrin operasyonuna...

KARDELEN’DEN AFRİN KAHRAMANLARINA MEKTUP
Bu içerik 537 kez okundu.
Advert

 

            Seydişehir kardelen anaokulu’ nun minik öğrencileri kocaman yürekleriyle kahraman Mehmetçiklerimizin Afrin operasyonuna destek vermek ve onların morallerini yüksek tutmak amacıyla aileleriyle birlikte yapmış oldukları resim, not ve mektupları PTT aracılığıyla Afrin’ e gönderdiler.

            Okul Müdürü Dilek Kara yaptığı açıklamada; “ Velilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu dönemde böyle bir etkinlik yapmak istedik, sağolsun velilerimiz de bize destek verince Afrin operasyonuna katılan askerlerimize destek olmak ve onların yanlarında olduğumuzu ve orada yalnız olmadıklarını biraz olsun hissettirebilmek için öğrencilerimizin velileriyle birlikte yapmış oldukları resimler, not ve mektupları Hatay’ da konuşlu Harekat Merkezine gönderdik.

            Böylelikle hem askerlerimize moral vermek hem de öğrencilerimizde daha bu yaşlarda vatan ve millet sevgisi oluşturmayı amaçladık. Bu etkinliğe katılımlarından dolayı öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve bu etkinliği sahiplendikleri için velilerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

KARDELEN’DEN AFRİN KAHRAMANLARINA MEKTUP
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı