Advert

MARATON NALÇACILILAR DERNEĞİNE ÇİRKİN SALDIRI

Atiker Konyaspor'un Büyük Nalçacılılar grubunun maraton tribüncülerinden oluşan topluluğun geçtiğimiz günlerde açılan derneğine çirkin saldırı düzenlendi...

MARATON NALÇACILILAR DERNEĞİNE ÇİRKİN SALDIRI
Bu içerik 452 kez okundu.
Advert

Atiker Konyaspor'un Büyük Nalçacılılar grubuna bağlı maraton tribüncülerinden oluşan topluluğun geçtiğimiz günlerde açılan derneğine çirkin saldırı düzenlendi.

Musalla Bağları mahallesi Babür sokakta bulunan 1922 Konyasporlular derneğine saldırı kim yada kimler tarafından yapıldığı bilinmezken, dernekte maddi hasar meydana geldi. Konyasporu desteklemenin yanı sıra, ödüllü yarışmalar  Hemen hemen hergün bir yardım kampanyası düzenleyen, ihtiyaç sahibi öğrencilerle hayır severler arasında köprü vazifesini kendilerine görev sayan derneğe kimin saldırdığı ise merak konusu oldu.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Aleattin Temiz; Akşam 22:00 sularında derneği kapattıklarını belirtirken, Sabah derneklerini açtıklarında bu olayla karşılaştıklarını söyledi. Suçlu yada suçlulara yıldıramayacaklarını, Konysapor sevdasından vazgeçiremeyeceklerini belirtti. Emniyet güçlerine güvendiklerini ve suçluların yakalanacağına inandıklarını sözlerine ekledi. 

Büyük bir taş parçası ile derneğin camını kıran kişi yada kişilerin yakalanması için emniyetin çalışma başlattığı öğrenildi.

Yetkililerce olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. -Süleyman Sayan-

MARATON NALÇACILILAR DERNEĞİNE ÇİRKİN SALDIRI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!
RİBAT SUDAN'A EKMEK FIRINI AÇIYOR
RİBAT SUDAN'A EKMEK FIRINI AÇIYOR