Advert

KONYA NUMUNE HASTANESİ BUGÜN HİZMETE GİRİYOR

Konya Numune Hastanesi 13 Aralık Çarşamba günü (bugün) sabah poliklinik hizmeti vermeye başlıyor...

KONYA NUMUNE HASTANESİ BUGÜN HİZMETE GİRİYOR
Bu içerik 1335 kez okundu.
Advert

Konya Numune Hastanesi 13 Aralık Çarşamba günü (bugün) sabah  poliklinik hizmeti vermeye başlıyor.

Konuyla ilgili müjde Konya Valisi Yakup Canbolat’tan geldi. Vali Canbolat, sosyal medyadaki paylaşımında, “Konya Numune Hastanemiz yarın sabah (13 Aralık)  itibariyle yeni hizmet binasında poliklinik hizmetine başlıyor. Konya’mıza hayırlı olsun inşallah. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza, Sağlık Bakanımıza, bütün devlet büyüklerimize ve bütün yetkili ve görevlilere şükranlarımızı sunarız” diyerek müjdeyi verdi.

500 yataklı ve yaklaşık 50 bin m2 arsa üzerine kapalı hizmet alanı 85 bin m2, kapalı otopark 40 bin m2 olacak şekilde toplam 125bin  m2 kapalı alanlı, akıllı bina teknolojisi ile işletilen, tek kişilik ya da iki kişilik odalarıyla Türkiye’nin en modern hastanelerinden birisi olarak planlanan Konya Numune Hastanesi; çağımızın gerektirdiği hasta odaklı, hasta ve yakınlarının mutluluğunu hedef alan, çalışanların ürettiği hizmetten zevk alabilecekleri konforlu ve kaliteli hizmet üretme imkânını kısıtlayan bir fiziki mekâna sahip.

 

KONYA NUMUNE HASTANESİ BUGÜN HİZMETE GİRİYOR Konya Numune Hastanesi konya yeni hastane numune Konya Numune Hastanesi konya yeni hastane numune Konya Numune yeni hastane
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK