Advert

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI POLAT KUDÜS BİZİM NAMUSUMUZDUR

Seydişehir AK Parti gençlik kolları başkanı Mevlüt Polat, Amerika Birleşik Devletlerinin (ABD) Müslüman toprağı olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak ilan etmesine tepki göstererek bir mesajı yayımladı.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI POLAT KUDÜS BİZİM NAMUSUMUZDUR
Bu içerik 1210 kez okundu.
Advert

Seydişehir AK Parti gençlik kolları başkanı Mevlüt Polat, Amerika Birleşik Devletlerinin (ABD) Müslüman toprağı olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak ilan etmesine tepki göstererek bir mesajı yayımladı.

Şunu herkes bilmeli ki Kudüs bizim ilk kıblemizdir. Müslümanlar yönünden makbul kabul edilen üçüncü şehirdir. Ziyaret için sebep vesilesidir Kudüs. Meşru bir sebep vesilesidir orayı ziyaret etmek, Mescid-i Aksa'yı ziyaret etmek. Onun için 'Kudüs bizim onurumuzdur', 'Kudüs bizim namusumuzdur, izzetimizdir' dersek kesinlikle abartmış olmayız. Kudüs bir İslam şehridir ve kimsenin tereddüdü olmasın, bir İslam şehri olmaya da devam edecektir. Bugün İslam dünyasının içinde bulunduğu bu kargaşaya bakarak 'Bunlar bunu engelleyemez' zannetmesinler. Bu coğrafya geçmişte Moğol istilalarına, Haçlı Seferlerine maruz kaldı ama bunların hepsini bertaraf etti, üstesinden geldi. İsrail'in, ABD'nin planları da böylece bir gün boşa çıkarılacaktır. Kudüs mutlaka kurtarılacaktır bunların zulmünden."
Kudüs davasının sonuna kadar takipcisi olacağız.
 

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI POLAT KUDÜS BİZİM NAMUSUMUZDUR Seydişehir haber Seydişehir ajans Mevlüt polat GEnçlik kolları Başkanı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK