Advert

BAŞKANIN KANDİL MESAJI

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı

BAŞKANIN KANDİL MESAJI
Bu içerik 633 kez okundu.
Advert

.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı mesajda; Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimizin dünyayı şereflendirişinin 1446. yıldönümü olan bir Mevlid kandiline daha erişmenin sevincini ve mutluluğunu tüm Müslüman alemi olarak hep birlikte yaşamaktayız.

Cehaletin en üst seviyelere ulaştığı bir dönemde dünyamızı şereflendiren Resulallah (s.a.v) efendimiz dünyaya ilahi bir nur ve rahmani bir şifa olmuştur. Karşılaştığı birçok engele rağmen insanların içine düştüğü yanlıştan kurtulmaları için onları Allah (c.c) katında tek din olan İslam’a davet eden peygamber efendimiz (s.a.v) insanlara her zaman iyiyi ve doğruyu öğreten bir önder olmuştur.

Mevlid kandili biz kulların yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından ve merhametinden yararlanacağı huzur ve müjde gecesidir. Yüce Allah’ın (c.c) bu mübarek gecede yapacağımız dua ve ibadetleri kabul etmesi temennisiyle, Seydişehirli hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek Mevlid Kandilini kutlar, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur içerisinde daha nice kandillere erişmelerini yüce Allah’tan (c.c) temenni ederim” dedi.

BAŞKANIN KANDİL MESAJI Seydişehir Haber Ak Parti Kandil mesajı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK