Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AİLELER DİKKAT! BONZAİ'DEN SONRA FLAKKA TEHDİTİ

Her geçen gün dünya yeni bir uyuşturucu ile tanışıyor fakat bu defa ortaya çıkan uyuşturucu diğerlerinden oldukça farklı, insanları zombiye çeviren bu sentetik ilaç hakkında ayrıntılar haberimizde...

AİLELER DİKKAT! BONZAİ'DEN SONRA FLAKKA TEHDİTİ
Bu içerik 1237 kez okundu.
Advert

Her geçen gün dünya yeni bir uyuşturucu ile tanışıyor fakat bu defa ortaya çıkan uyuşturucu diğerlerinden oldukça farklı, insanları zombiye çeviren bu sentetik ilaç hakkında ayrıntılar haberimizde.

Tüm dünya zombi uyuşturucu hapı nedir sorusunu sormaya başladı. Flakka uyuşturucu hapı nedir? İlk kez 2011 yılında Amerika’da görülen zombi hapı yeniden gündeme geldi. Zombi hapı olarak halk arasında yayılan flakka sentetik bir uyuşturucu maddesİ.

İnsanların üzerinde büyük bir etki oluşturan hap geçtiğimiz günlerde Brezilya’da yeniden gündeme geldi. Sosyal medyada flakka uyuşturucu maddesini aldıktan sonra zombiye benzer özellikte davranışlar sergileyen insanların görüntüleri yayılmaya başladı.

Bu uyarıcı, uzun süre Amerika'da yasal olarak satıldı. İçindeki maddelerin kullanım oranı, yasal sınırların altındaydı. Bu uyuşturucu maddeyi kullanan kişiler ilk olarak kalp atışında hızlanma, duygularda ani değişim yaşıyor ve ardından halüsinasyonlar görmeye başlıyor. 

Son bir kaç yıldır yaygınlaşan bir tür uyuşturucu, insanları zombiye çeviriyor ve bu etkiye Flakka Efekti deniyor. Rusya menşeili olan ve ilk kez Amerika'da ortaya çıkan ve "Zombi Hapı" denilen uyuşturucu son zamanlarda hızla yaygınlaştı.

Flakka adı verilen ve Zombi Hapı olarak bilinen sentetik uyuşturucunun etkisiyle garip davranışlar sergileyen insanların görüntüleri şu günlerde sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri. Bu konuda ailelere ise büyük görev düşüyor.

AİLELER DİKKAT! BONZAİ'DEN SONRA FLAKKA TEHDİTİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YENİ ZELANDA'DA SİLAH YASAĞI
YENİ ZELANDA'DA SİLAH YASAĞI
Konyaspor Çanakkale Zaferi'ni unutmadı
Konyaspor Çanakkale Zaferi'ni unutmadı