Advert

İLÇENİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Başkan Tutal, "Seydişehir'de Yaşam Kalitesini Yükseltiyoruz"

İLÇENİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Bu içerik 683 kez okundu.
Advert

 

Seydişehir Belediyesi, asfalt ve altyapı çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Sürdürdüğü fiziki belediyecilik çalışmaları ile ilçeye değer katmaya devam Seydişehir Belediyesi yürütülen altyapı ve asfalt çalışmaları ile  ilçenin yaşam kalitesini arttırıyor.

Belirlenen yıllık çalışma planına göre 7/24 saat hizmet vermeye çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  Fen işleri ekiplerinin ilçenin 55 mahallesinde altyapı, asfalt, yol genişletme, tretuar, kumlama, asfalt tamiri ve yol genişletme çalışmalarını sürdürdüğünü ,  mevsim koşulları elverdiği müddetçe çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Seydişehir'de Nisan ayında başlayan asfalt sezonunun açılışından bu yana  162 Bin m² sıcak asfalt, 42 Bin m² parke taş,412 Bin m² sathi kaplama gerçekleştirdi.Seydişehir 'de otopark problemini çözmek için de çalışmalarına devam eden ekipler mahalle aralarında bulunan alanlarda düzenlenme çalışmalarına da devam ediyor.

Seydişehir merkez ve kırsal mahallelerinde yaşam kalitesinin her geçen gün arttırılması için fiziki belediyecilik çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;" yaptığımız görüşmeler ve halkımızdan  gelen talepler doğrultusunda Seydişehir merkezde 16 kırsalda ise 39 mahallemizin  tamamında farklı bir çalışma programı  hazırladık. Bahar aylarıyla başladığımız altyapı ve asfalt çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz için modern bir fiziki altyapıyı oluşturmak ve onların yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza hava şartları elverdiği sürece devam edeceğiz" dedi.

 

 

İLÇENİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
Mevlüt     2017-09-28 Aman pınarbaşı mahallesine uğramayın resmen unuttunuz mahalleyi seçimden seçime oy istemeye geliyor başkan sadece...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!