Advert

Kibar İlçenin Dört Bir Yanında

Yeni eğitim öğretim yılında aksilikleri ve eksikleri en aza indirme adına eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen milli eğitim müdürü Tahir Kibar her gün gezdiği okullarda eksikleri not edip daha sonra kontrol ediyor.

Kibar İlçenin Dört Bir Yanında
Bu içerik 1885 kez okundu.
Advert

Milliği eğitim müdürü Tahir Kibar ilçenin dört bir yanında incelemelere devam ettiklerini belirtti.

Yeni eğitim öğretim yılında aksilikleri ve eksikleri en aza indirme adına eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen milli eğitim müdürü Tahir Kibar hergün gezdiği okullarda eksikleri not edip daha sonra kontrol ediyor.

Halk Eğitim Merkezi kurslarını, çeşitli mahallelerdeki camilerdeki verilen eğitimleri ve tadilat olan okulları boş bırakmadıklarını belirten milli eğitim müdürü Tahir Kibar , okulların yeni eğitim öğretim yılına hazır olacağını vurguladı. Kibar ayrıca yazın kurslara ve halk eğitime giden öğrencilerden devamsızlık yapmayanlara çeşitli sürpriz hediyeler vereceklerini söyledi. 

Kibar;  ''Okul sezonunda sürekli denetleme yaptıkları eğitim kurumlarına, öğrenciler karne almasından itibaren, yenileme çalışmalarını inceleyerek devam ettik. Bugüne kadar yazın eğitim veren Kuran kursları ve halk eğitim kurslarında öğrencilerle yanında olurken, tadilatları devam eden Okul, kurs ve kreşlerde yenileme ve güzelleştirme çalışmalarını yerinde takip ettik.''​ Dedi.

 

 

Kibar İlçenin Dört Bir Yanında Seydişehir Haber Seydişehir ajans Seydişehir İlçe Milli eğitim müdürü Tahir Kibar
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
KATİL BAKAN İSTİFA ETTİ
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı
Süper Lig gelirleri 3,2 milyar liraya ulaştı