Advert

Ayşe Ünüvar’dan İmza Günü

4. kitabı ‘’Cebimdeki fesleğen’’ ile bir süre okuyucu karşısına çıkan Yazar Ayşe Ünüvar, Seydişehir’de bir kafede imza günü düzenledi.

Ayşe Ünüvar’dan  İmza Günü
Bu içerik 1880 kez okundu.
Advert

4. kitabı ‘’Cebimdeki fesleğen’’ ile bir süre okuyucu karşısına çıkan Yazar Ayşe Ünüvar, Seydişehir’de  bir kafede imza günü düzenledi.  Yazarın kitaplarını alıp imzalatmak isteyen Seydişehirliler adeta birbiri ile yarıştılar. Ayşe Ünüvar  daha önce yüreğime cemre düştü, Kör kalbe aşk dokunmaz ve bekleyiş kitaplarını okuyucu ile buluşturmuştu.  Yediden 70’e her kesimden okuyucu Ünüvar ‘a kitap imzalatmak için kafeyi doldurdu.

Ünüvar, "Yüreğime Cemre Düştü" , "Kör Kalbe Aşk Dokunmaz" ve’’ Bekleyiş’’ eserinden sonra "Cebimdeki Fesleğen" isimli öykü ile okur ve sevenleriyle buluşmanın hazzını yaşadığını belirterek, imza gününe katılan herkese teşekkür etti.  İmza günü için gelenlerin sadece kitap imzalatmadığını, çeşitli sorular yönelttiğini, fotoğraf çektirdiğini, kendisiyle sohbet ettiğini ifade eden Ünüvar ilgi alaka her seferinde daha da arttığı için yaşadığı memnuniyeti dile getirdi.

Kaymakam Erdoğan'da katıldı

Ayşe Ünüvar’ın imza gününe Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan’da katıldı. Kısa süreli sohbetten sonra yazar Ünüvar , Kaymakam Erdoğan içinde bir kitap imzalayıp hediye etti. Kaymakam Aydın Erdoğan ise Yazarımız Ayşe Ünüvar Seydişehir için önemli bir değer olduğu , kendisinin bunu sonuna kadar hak ettiğini ve insanların sevgisiyle karşılık bulduğunu belirtti. 

İmza günü gece saat: 01:00’e kadar devam etti.  Ünüvar ‘ı sevenler bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken kitaplarını imzalatmayı da ihmal etmediler.  (Süleyman Sayan) 

Süleyman Sayan Seydişehir İmzaGünü Ayşe Ünüvar Ayşe Ünüvar’dan İmza Günü
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK