SEYDİŞEHİR'DE 12BİN KİŞİ AYNI SOFRADA

Konya büyükşehir belediyesinin düzenlediği Seydişehir Belediyesinin ev sahipliği yaptığı iftar programına binlerce Seydişehirli adeta akın etti.

Kültür-Sanat-Turizm - 2018-06-13 00:21:36

SEYDİŞEHİR'DE 12BİN KİŞİ AYNI SOFRADA

Konya büyükşehir belediyesinin düzenlediği Seydişehir Belediyesinin ev sahipliği yaptığı iftar programına binlerce Seydişehirli adeta akın etti. Büyük şehir belediyesinin Konyanın ilçelerinde düzenlediği bu yıl ki son program özelliğini taşıyan programda 500'e  yakın personel görev yaptı.

SeyyidHarun bulvarı trafiğe kapatıldı. Seydişehir Belediyesinin önünde başlayan yüzlerce sofra esgi garaja kadar uzandı. Programdaki organizasyonun kusursuz oluşu gözlerden kaçmadı.

Seyyid Harun Bulvarı'nda Konya Büyükşehir Belediyesince düzenlenen iftar, protokol ve ilçe halkını bir araya getirdi. Protokol üyeleri tüm masaları tek tek gezerek selamlarken yaklaşan bayramlarını tebrik etmeyi ihmal etmediler.

Seydişehir'in her zaman AK Parti hükümetine destek verdiği kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; çalışmalarımıza devam ediyoruz. Seydişehir'de yapmış olduğumuz çalışmalarımızda katkılarını esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum . Bu gün burada birlik , beraberlik ve kardeşlik içerisinde iftarımızı açmak için biraradayız. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, Ramazan Bayramını kutluyor ve sevgi ve saygılarımı sunuyorum "dedi.

 

 

 Seydişehir'de Seydişehirlilere  hitap eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay “Özellikle bu mahalle iftarları çocuklarımızın zihninde bir Ramazan geleneği, bir Ramazan klasiği olarak kalacaktır. Seydişehir'de da böyle güzel ve coşkulu bir kalabalığın bizi karşılaması nedeniyle teşekkür ediyoruz. Ramazan paylaşmak demek, Ramazan dostluk, kardeşlik demek. Biz de soframızda yaşlısıyla genciyle zenginiyle fakiriyle güzel bir Ramazan geleneği gerçekleştiriyoruz. Bizler burada huzurlu bir şekilde Ramazan’ı idrak ederken Müslüman coğrafyasında birçok kardeşimiz zulüm altında. Duaların kabul olduğu bu anlarda sizlerden tüm ümmet için dua bekliyoruz” dedi

 

Programa Konya Valisi Yakup Canbolat, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Eski Konya Büyükşehir Belediye Başkanı- Millet vekili adayı Tahir Akyürek, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özel, Konya Gençlik ve spor il müdürü Ömer Ersöz, Kaymakam Aydın Erdoğan, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer de katıldı. (Süleyman Sayan)

 

 

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK

ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK

20:58 - Gündem

Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek

Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek

21:03 - Belediye

Başkan Altay, Özel Çocuklarla Buluştu

Başkan Altay, Özel Çocuklarla Buluştu

21:00 - Gündem

KONYASPORDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

KONYASPORDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

16:42 - Spor

RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

21:42 - Gündem

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter