MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KALAYCI İFTARI SEYDİŞEHİR'DE AÇTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seçim koordinasyon merkezi önünde iftar yemeği verdi, yemeğe katılım çok yoğun olurken MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı da iftar programına katılarak kısa bir konuşma yaptı.

Kültür-Sanat-Turizm - 2018-06-11 02:44:28

Advert
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KALAYCI İFTARI SEYDİŞEHİR'DE AÇTI

Seçim koordinasyon merkezi önündeki iftar programın da konuşan Kalaycı,  Bir taraftan terör, diğer taraftan ekonomiyle uğraşarak hedefte olan Türkiye’yi diz çökertmek istiyorlar, ama başaramayacaklarını söyledi.

Türkiye’yi Bölemeyeceklerini belirten Kalaycı, ‘’ Türkiye Cumhuriyeti kolay kurulmadı. Her karış toprağında şehitlerimizin kanı vardır. Başarılı olamayacaklardır. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ülkemiz büyük hedeflere ulaşacaktır. Başbuğumuz merhum Alpaslan Türkeş’in milli devlet, güçlü iktidar hedefine ulaşacağız. Tüm İslam ülkelerinin umudu Türkiye’dir. Bu umutlarını boşa çıkarmayarak yeşerteceğiz. Bu vesileyle Kadir gecenizi ve Ramazan bayramını kutluyorum. Allah emanet olun.’’dedi.

Daha sonra söz alan MHP Eski Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, MHP İlçe teşkilatının düzenlediği İftar programına, Siyasi Parti başkan ve temsilcilerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticilerinin yanısıra halkın çok yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti belirterek Seydişehir halkına teşekkür etti.

MHP İlçe Başkanı Abdullah Söğüt ise yemek sonrası yaptığı açıklamada, İşin doğrusu bu kadar yoğun bir katılım beklemiyorduk, Seydişehir halkının kendilerine gösterdikleri teveccühten çok memnun kaldık, halkımıza teşekkür ediyorum, katılımın yoğun olması sebebi ile oluşan küçük aksaklıklardan dolayı özür diliyoruz, halkımızın gösterdiği ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum şeklinde konuştu

Programa, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, İl Başkanı Murat Çiçek, İlçe Başkanı Abdullah Söğüt,  AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer,  Eski Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Muhtarlar, Sivil toplum temsilcileri çok sayıda partili ve davetliler katıldı.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU

KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU

09:36 - Spor

Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!

Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!

23:45 - Spor

RİBAT SUDAN'A EKMEK FIRINI AÇIYOR

RİBAT SUDAN'A EKMEK FIRINI AÇIYOR

13:52 - Dünya

Seydişehir’de Ekmeğin gramajı 250 gramdan 200 grama düştü.

Seydişehir’de Ekmeğin gramajı 250 gramdan 200 grama düştü.

20:46 - Ekonomi

KONYASPOR'DAN TÜRK KIZILAYI'NA DESTEK!

KONYASPOR'DAN TÜRK KIZILAYI'NA DESTEK!

02:40 - Spor

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter