Zeytin Dalı Harekatı' İçin Fetih Suresi Okuyup, Dua Ediyorlar

Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde bulunan radyoları aracılığıyla Afrin’de devam eden ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunup, dualar ediliyor. Dinleyicilerin büyük ilgi gösterdiği dua zinciri operasyon boyunca devam edecek...

Gündem - 2018-02-09 21:39:11

Advert
Zeytin Dalı Harekatı' İçin Fetih Suresi Okuyup, Dua Ediyorlar
Advert

 

Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde bulunan radyoları aracılığıyla Afrin’de devam eden ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunup, dualar ediliyor. Dinleyicilerin büyük ilgi gösterdiği dua zinciri operasyon boyunca devam edecek.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütü PKK/PYD’ye karşı başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’ ve Mehmetçik’in zaferi için Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde bulunan Ribat FM, Radyo En, Gözyaşı FM ve Selam radyo aracılığıyla Fetih Suresi okunup, dualar ediliyor.

 

Askerimize dua ve Fetih Suresi çalışmasına dinleyicilerin büyük ilgi gösterdiğini belirten Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Radyolar Birim Başkanı Seyit Duman bu çalışmamız operasyon bitimine kadar devam edecek. Biz bu çalışmayla bir kez daha gördük ki, bizim insanımız vatanı, milleti ve namusu konusunda her zaman tek yürek olmuştur. Afrin’de ve ülkemize tehdit olan her yerde canları pahasına vatanımızı savunan Mehmetçiklerimize, asker ve polisimize, tüm güvenlik mensuplarımıza 1915 yılında cephede bu mekanlarda okunan Fetih Suresi ve Kur-an’ı Kerimlerle yüce Allah’tan Mehmetçiklerimize yardım etmesini, Mehmetçiklerimizi her türlü kötülük, bela ve musibetlerden düşmanlara karşı korumasını temenni ediyoruz" diyerek bu çalışmanın da operasyonun bitimine kadar devam edeceğini söyledi.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR

ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR

01:09 - Spor

MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK

MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK

01:05 - Dünya

Oppo  Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Oppo Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

18:29 - Teknoloji

KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ

KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ

18:03 - Spor

KOMBİNELER SATIŞA ÇIKIYOR

KOMBİNELER SATIŞA ÇIKIYOR

01:29 - Spor

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter