Çocuk Tiyatroları Festivali Başlıyor

II. İzmir Çocuk Tiyatroları Festivali 20-21-26-27-28 Şubat 2018'de İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Fuarda bulunan İzmir Sanat sahnesinde izleyicileri ile buluşmaya hazır.

Kültür-Sanat-Turizm - 2018-02-04 00:12:17

Advert
Çocuk Tiyatroları Festivali Başlıyor
Advert
II. İzmir Çocuk Tiyatroları Festivali 20-21-26-27-28 Şubat 2018'de İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Fuarda bulunan İzmir Sanat sahnesinde izleyicileri ile buluşmaya hazır. Birçok farklı oyunun bulunduğu festivalin bu yıl ikincisi düzenleniyor. +4 yaş ve üzeri izleyiciler için belirlenen oyunlar perde açmak için gün sayıyor. Radyo Ege, Dokuz Eylül Gazetesinin basın sponsoru olduğu festival Konak Belediyesi'nin katkılarıyla yapılıyor. Prens ve Rapunzel, Ağaç Ev, Nasreddin Hoca Günümüzde, Testi Ailesi, Sakar Mucitler, Zarfsız Kuşlar, Şirin Şirinler, Alican ve Şekerli Draje ve Oyuncaklar Ülkesi festival oyunları olarak karşımıza çıkıyor. Festival Şubat ayında devam ettiği gibi Mart ayında da Konak Belediyesi sahnelerinde de oynanacak. Her türlü bilgi ve rezervasyon için 05325160797 nolu telefondan bilgi alabilirler. Festivalin sanat yönetmeni Alper Akdeniz “İzmir'e Çocuk Tiyatrosu Festivali kazandırmak uzun zamandır hayallerimden bir tanesiydi. Bu yıl ikincisi yapmanın mutluluğu içerisindeyim. İzmir'e sözü olan, İzmir için bir şeyler yapmak isteyen herkesi, çocuklarımız için yaptığımız bu festivale destek olmaya davet ediyorum. Bu festivali ilerleyen yıllarda İzmir'in bütün ilçelerinde yapmak için gayretlerimiz devam ediyor. Yaptığımız her şey çocuklarımızın kazanımlarını artırmak ve yaşadıkları dünyayı onlara daha yaşınır kılmaktan başka bir şey değil. Birkaç yıla kalmaz İzmir Çocuk Tiyatroları Festivalini uluslararası çapta bir festival olarak göreceksiniz. Biz hazırız festivale, hadi gelin misafir olun bize.” dedi.
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR

ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR

01:09 - Spor

MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK

MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK

01:05 - Dünya

Oppo  Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Oppo Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

18:29 - Teknoloji

KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ

KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ

18:03 - Spor

KOMBİNELER SATIŞA ÇIKIYOR

KOMBİNELER SATIŞA ÇIKIYOR

01:29 - Spor

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter