Bölemeyeceksiniz !
Serkan KAPICI

Bölemeyeceksiniz !

Bu içerik 2768 kez okundu.

Ülke olarak son  zamanlarda zor bir süreçten geçiyoruz. Bu zamanlarda en çok ihtiyacımız olan ise particiliği, insanlar arasındaki ayrımı bir kenara bırakıp aynı geminin içerisinde olduğumuz bilinci ile milli birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenmek, vatanımıza sahip çıkmaktır. Kısaca açıklamak gerekirse şu an elimizde bir vatan var bir de vatan hainleri... Düşman  boş durmuyor. Tabiri caizse yedi düvelden saldırıyorlar. Tıpkı Çanakkale'deki gibi. Ama unuttukları bir şey var! Nasıl ki Malazgirt’te Alparslanlar , İstanbul’da Fatihler, Çanakkale'de Mustafa Kemaller ve Seyit Onbaşılar ,Kahramanmaraş'ta Sütçü İmamlar , Erzurum'da Nene Hatunlar ,15 Temmuz'da Ömer Halisdemir’ler, bugün Fethi polisler varsa yarın da sen, ben, bizler olacağız! Bu noktada biz gençlere  çok iş düşmektedir. Vatanımızı bayrağımızı ezanımızı ilelebet  yaşatmak istiyorsak İslam'ın son kalesi olan Türkiye'mizin bölünmemesini istiyorsak çok çalışmalıyız. Ülkemizde yeterince vatan haini var zaten, bize vatansever gençler gerek. Vatanseverlik ise bu ülkeye kattıklarımızla olur. Sen ne katıyorsun bu ülkeye? Hiç düşündün mü? Unutmayalım ki vatan sevgisi, onu korumak kadar geliştirmek de demektir. Çok çalışmamız gerek! Kendi yerli uçağımızı , tankımızı,  arabamızı, füzemizi, helikopterimizi, tıp alanında kendi aşılarımızı, yazılımlarımızı yapabilecek, alanının en iyilerini geliştirebilecek seviyeye gelmeliyiz. Dışa bağımlılığımızı yok etmeliyiz. Ben eminim ki bu noktada en iyi seviyelere geleceğiz, bu ülkede Aziz Sancarlar birer birer çoğalacak.

Şer güçlere diyeceğim şudur : Bizde "Her Türk asker doğar." diye bir söz var. Biz vatanperver Türk gençleri, her daim bu vatanın hazır askerleriyiz.        Bu vatan için ise  canımızı seve seve vermeye hazırız. Bu vatanı bölemeyecek, bu bayrağı indiremeyecek, bu ezanı susturamayacak, bu millete asla boyun eğdiremeyeceksiniz!

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
Fehmi Topalaklı     0000-00-00 Çalışmaya daha çok önem vermemiz lazım. Bu konuya değindin için teşekkürler. Çalışmanın, okumanın önemini daha çok kişinin kavraması dileğiyle...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali