AZİZ OKURUM BİR HATIRLATMA MESAJINIZ VAR
Muhammet Ali OĞULTARHAN

AZİZ OKURUM BİR HATIRLATMA MESAJINIZ VAR

Bu içerik 717 kez okundu.

 

                    Kendimizi çok kaptırmadık mı sizce de,bazı şeyleri görmezden gelmiyormuyuz,sevdiklerimizi çok fazla boşlamıyormuyuz yada bu hafta aile büyüklerinden birini aradın mı onların senden beklediği ‘’nasılsınız’’ sorusunu onlara sordun mu büyük ihtimalle sormadınız  sorduysanız bu yazımı okumanıza pekte gerek yok ya da var  bilemiyorum artık, evet onların sizden bekledikleri soruya ‘’iyiyim evladım sen neler yapıyorsun iyiki aradın diyemedi’’kısacası onlar sizi çok özledi aslında ama siz onları unuttunuz.

 

          Unutmayalım ki onlar bizler için çok fazla şey yaptı;

Annelerimiz;Yemedi içmedi evet yemedi içmedi onlarda ya çocuk yapıpta ne yapacam diyebilirdi veya sizin başınızda sabahlara kadar uykusuz kalmayabilirdi unutmayın senden bir telefon kadar uzakta ve birkaç km veya birkaç yüz kilometre ötede  bir annen var hadi durma ara halini hatrını sor çünkü oda seni çok merak ediyor.

Babalarımız; Unuturmuyuz hiç onları maalesef ki unutuyoruz hatta kimi zaman onsuz yaşayabileceğimizi sanıyoruz sanmayalım bence onlar bizleri omuzlarında taşıdı evet omuzlarından hiç inmedik taaki 9 Yaşına Kadar ve sonra gerçekten maanen bindik omuzlarına taaki bizler göçüp gidene kadar o bir baba küsülür mü hiç o bir baba diyorum ya sokaktaki arkadaş veya eski sevgili demiyorum ondan bir parçasın sen evet o seni merak ediyor şuan sildim onu desede seni zikrediyor canım yavrum diyor . Ama hatası var onun çok büyük bir hatası var yanlış kişiden bekliyor özür dilemeyi veya aranıp sorulmayı çünkü evlat değil o artık unuttu bir çok şeyi babasını unuttu suçlamıyorum burada kimseyi sadece ‘’UNUTMA’’ ailen seni bekliyor baban senden haber bekliyor diyorum. Ayrıca Günde Kaç defa Arıyorsun Babanı .

Ağabeyler Ablalar Kardeşler; Unutma onlarda sana hayat boyu arkadaşlık yaptı haydi durma ara onları sor çok mu zor ya  bence çokta zor değil .

Dedeler Neneler Amcalar Teyzeler Halalar Dayılar ; Unuttuk mu onlardı torunum diyen,halacığım,teyzeciğim nasılsın diyip seninle ilgilenen,aslan yeğenim varmı bir ihtiyacın varmı diyen dayın,amcan değilmiydi. Maalesef Akraba Ziyatretlerimiz Çok Zayıfladı Çok.

  Şöyle bir oturup kafamızı telefon ve teknolojiden kaldırıp onları bir hatırlayalım.  Yanlış kullanıyoruz elimizdeki gücü tabikide unutmayın biz onu kullanacağız o bizi değil.

Selam ve Dua İle …

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
Zeytin Dalı Harekatı' İçin Fetih Suresi Okuyup, Dua Ediyorlar
Zeytin Dalı Harekatı' İçin Fetih Suresi Okuyup, Dua Ediyorlar