Advert

Harika Kanatlar Müzikaline Yoğun İlgi

Seydişehir Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik hazırladığı TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı Harika Kanatlar Müzikali minik izleyicileri ile buluştu.

Harika Kanatlar Müzikaline Yoğun İlgi
Bu içerik 946 kez okundu.

Hafta sonları çocuklara yönelik birbirinden renkli müzikallerle, çocuklar coşkulu ve heyecanlı ramazan geceleri yaşıyor.

Harika Kanatlar müzikali sahne gösterisiyle çocuklarla buluştu. Çocukların mutlu olması ve gülmesi hepimizin gülmesidir diyerek selamlama konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal;”biz hem bu programlar noktasında, hemde modern oyun gurupları noktasında, hem sizlerin spor yapabilecekleri spor aletleri, spor sahaları noktasında gayret ediyoruz. İnşallah sizler bu milletin, bu vatanın geleceğini en iyi şekilde inşa edersiniz” dedi.

 

Seydişehir’in daha güzel olabilmesi, daha modern bir şehir olabilmesi için yoğun çalıştıklarını ifade eden Beleiye Başkanı Mehmet Tutal; ”Seydişehir’in daha güzel olabilmesi için elimizden geldiği ölçülerde 7 gün 24 saat çalışmaya gayret ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde , Seydişehir’de arzu ettiğimiz güzel projeleri hayat tek tek geçiriyoruz. Özellikle çocuklarımız için ve yetişkinler için Kuğulu projemizi hızlı bir şekilde devam ediyor. Atlarımız getirdik. Su sporlarını önümüzdeki yıl beraberce yapacağız. Seydişehir’in geleceği için en önemli olan projelerimizden termali başlattık. Önümüzdeki yıl Seydişehir’de termali inşallah kullanmaya başlayacağız. Seydişehir Seyid Harun Projesi önemli bir proje idi. Onuda belirli bir noktaya getirdik. Bu yaz dönemimizde temizlik çalışmalarına başlayıp önümüzdeki  yıl tamamlamış olacağız. Hep birlikte Seydişehir‘i en güzel bir şekilde temsil etmeye , güzel bir hale getirmek ve mutlu, huzurlu bir şekilde güzel günler geçirmeyi beraberce arzu ediyoruz. Desteklerinizden ve dualarınızdan dolayı ben hepinize teşekkür ediyor hayırlı Ramazanlar diliyorum”dedi.

Müzikal boyunca eğlenen çocuklar, dans gösterilerine eşlik etti. Çocuklara Seydişehir Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı. 

Harika Kanatlar Müzikaline Yoğun İlgi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VEE M.R.A KOVULDU !
VEE M.R.A KOVULDU !
TFF, Konya'ya ''PARDON'' dedi
TFF, Konya'ya ''PARDON'' dedi