Advert
Advert

Sağlık Bilimleri Fakültesi Müjdesi

​AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir’e Sağlık Bilimleri Fakültesi Kurulması yönünde yapılan girişimlerin olumlu sonuçlandığını söyledi...

Sağlık Bilimleri Fakültesi Müjdesi
Bu içerik 716 kez okundu.

9 Eylül 2016 yılında Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Muzaffer Şeker’in katılımıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde Seydişehir’e Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulmasına ilişkin Seydişehir’de yapılan toplantıdan sonra konuya ilişkin olarak YÖK başkanı Yekta Saraç’la görüşen Orman ve Su işleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci’nin talebine istinaden yapılan çalışmaların olumlu sonuçlandığını söyleyen AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Yükseköğretim Kurumu tarafından gerekli kararının verilmesiyle birlikte karar yazısının Milli Eğitim Bakanlığına gönderildiğini ve bakanlık tarafından da gerekli onayın verildiğini söyledi.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde Seydişehir’e Sağlık Bilimleri Fakültesi Kurulması için büyük emek ve gayret sarf eden Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’a, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Harun Tüfekci’ye, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’a, ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörümüz Muzaffer Şeker’e, Seydişehir halkı adına teşekkür eder, Sağlık Bilimleri Fakültesinin İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim dedi.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Müjdesi
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı