Advert

Vekil Babaoğlu Seydişehir’de EVET Turunda

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu İlçe ziyaretlerine Seydişehir’le devam ederek vatandaşlardan 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halkoylamasına Evet için destek istedi.

Vekil Babaoğlu Seydişehir’de EVET Turunda
Bu içerik 418 kez okundu.

 

 

Referandum çalışmaları kapsamında geldiği Seydişehir’de ilk olarak AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu burada İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve partililerle görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu daha sonra beraberinde AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleriyle birlikte İlçe Gıda, tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ziyaret etti.

Buradaki ziyaretinin ardından hafif sanayi bölgesindeki fabrikaları da ziyaret eden Konya Milletvekili Babaoğlu çalışanlarla görüşerek yeni anayasa değişiklik paketinin içeriği hakkında bilgi verdi ve Evet için destek istedi.

Referandum çalışmaları kapsamında ziyarette bulundukları yerlerde milletin yakın ilgisiyle karşılaştıklarını ve bundan dolayı da son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, bugüne kadar milletimiz bizi asla yanıltmadı ve 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Halkoylamasında da yanıltmayarak Evet’i sandıktan güçlü bir şekilde çıkaracaktır dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin bir partinin veya bir şahsın meselesi olmadığını bunun ülkenin ve milletin ortak meselesi olduğunu söyleyen Babaoğlu çocuklarımıza daha güzel ve güçlü bir Türkiye bırakmak için ülkemizin yeni sisteme ihtiyacı vardır. Bu sistem Türkiye’nin hızla büyümesi ve gelişmesi yönündeki tüm engelleri ortadan kaldıracak bir sistemdir. Avrupa ülkelerinin yürüttüğü Türkiye karşıtı eylemlere bakacak olursak bu eylemler güçlü Türkiye’den korktuklarının açık bir göstergesidir. Bunlara en güzel cevabı milletimiz sandıkta verecektir. Milletimiz 15 Temmuzda olduğu gibi 16 Nisanda da vatanına sahip çıkarak tercihini Evet den yana kullanacaktır dedi.

 

 

Vekil Babaoğlu Seydişehir’de EVET Turunda
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI