Advert

Başkan Konurer'den Polis Teşkilatının Kuruluş Gününe Mesaj

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlandı.

Başkan Konurer'den Polis Teşkilatının Kuruluş Gününe Mesaj
Bu içerik 528 kez okundu.

 

İlçe Başkanı Konurer yayınladığı kutlama Mesajında; Devletimizin ve milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için büyük bir özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türk Polis teşkilatımızın kanunların verdiği yetkiler doğrultusunda ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini korumak adına verdiği mücadele takdire şayan bir mücadeledir. Türk polisi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren, gerektiğinde vatanı için canını hiçe saymaktan kaçınmayan, toplumun güvenini kazanmış fedakâr insanlardır. Köklü bir geçmişe, başarılarla dolu tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis teşkilatımızla ne kadar gurur duysak azdır. Polislerimiz ülkemizin farklı bölgelerinde görev yaparak ülkemizde huzur ortamının sağlanması ve milletimizin güven içinde yaşaması için büyük bir özveri göstermektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle Seydişehir’imizde ve ülkemizin dört bir köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarıları dolu günler diliyorum." dedi.

Başkan Konurer'den Polis Teşkilatının Kuruluş Gününe Mesaj
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI