AK Parti Seydişehir Teşkilatından Sandık Eğitimi

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum seçimi öncesinde AK Parti’yi temsilen sandık başında görevli olacak üyelere AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı tarafından sandık eğitimi verildi.

AK Parti Seydişehir Teşkilatından Sandık Eğitimi
Bu içerik 1386 kez okundu.

 

 

Belediye Düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet TutalEğitmen Avukat Mehmet Koyuncuoğluyönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyelerisandık asil ve yedek üyeleri, okul bina sorumluları ve mahalle başkanları katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer seçimin sandıkta kazanılacağının altını çizerek başladığı konuşmasında sandık başında görev alacak olan siz değerli dava arkadaşlarım sizler sandıklarımıza çok iyi bir şekilde sahip çıkmalısınız ki  Seydişehir olarak referandumda en yüksek oy oranını çıkartalım.  Bizler gece gündüz demeden Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için tüm kadrolarımızla gece gündüz demeden saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz Seydişehir’e yakışır bir şekilde sandıktan EVET’in çıkmasını sağlamaktır. Gelecek nesillerimize daha güzel bir Türkiye bırakmak gayesiyle sahada çalışan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah’ın izniyle milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine kabul oyu vererek EVET’i sandıktan güçlü bir şekilde çıkaracaktır dedi. 

Daha sonra kürsüye gelen Seydişehir Belediye başkanı Mehmet Tutal’da konuşmasında tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamak şartıyla başladığımız referandum çalışmalarımıza büyük bir özveriyle devam ediyoruz. Üzerimize düşen görevin ağırlığını hepimiz hissediyoruz.  Tüm dünya hızla büyüyen ve gelişen Türkiye’den bir hayli rahatsızdır. Bu rahatsızlıklarını da artık açıkça ifade etmekten de çekinmiyorlar. Onun için millet olarak ülkemize karşı oynan oyunlara karşı birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Oynanan oyunu güçlü bir EVET’le sandıkta bozmalıyız. İnanıyoruz ki milletimiz Haçlı zihniyetinin temsilcilerine haddini bildirecek ve mührünü evet’in üzerine vurarak bunlara Osmanlı tokadını vuracaktır dedi. 

Konuşmaların ardından Eğitmen Avukat Mehmet Koyuncuoğlu seminere katılan sandık asil ve yedek üyeleri ile okul bina sorumluları ve mahalle başkanlarına referandum günü yapmaları gereken konular hakkında bilgi verdi. 

 

 

 

 

AK Parti Seydişehir Teşkilatından Sandık Eğitimi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET