Advert

Halise Güney Orta Okulunda Kitap Yağmuru

Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Okuyor projesi kapsamında Halise Güney Ortaokulu’nun hazırladığı..

Halise Güney Orta Okulunda Kitap Yağmuru
Bu içerik 790 kez okundu.

Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Okuyor projesi kapsamında Halise Güney Ortaokulu’nun hazırladığı “Kitap Oku Geleceğini Doku” projesinin ilk etkinliği olan kitap yağmuru faaliyeti ve sınıf kitaplıklarının açılışı İlçemiz Kaymakamı Aydın Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar,  İlçe kütüphane müdüresi ve değerli misafirlerin katılımı ile yapıldı. 

 

Halise Güney Ortaokulu müdürü Yavuz YEL “Kalkınma Bakanlığı Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Bölgesi’nde okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğin sağlanması mali destek programını kapsamında okulumuzun “Kitap Oku Geleceğini Doku” mali destek almaya hak kazanmıştı. Bu kapsamda ilk etkinliğimiz olan kitap yağmuru etkinliğini gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Projemize destek veren öğretmen, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Türkçe Öğretmeni Halil İbrahim NOYAN “Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Okuyor projesi kapsamında okulumuzun hazırladığı “Kitap Oku Geleceğini Doku” projemizin mali destek alması bizleri mutlu etmiştir. Proje kapsamında öğrencilerimiz ile velilerimizin okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğini amaçlıyoruz. Bu kapsamda farklı etkinlikler ile veli ve öğrencilerimize kitap okutma gayreti içinde olmayı planlamıştık. Bugün ilk etkinliğimizi gerçekleştirme sevincini yaşıyoruz. Dedi. 

Halise Güney Orta Okulunda Kitap Yağmuru
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI