AK Parti İlçe Başkanı Konurer Tıp Bayramanı Kutladı

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık alanında çalışanların bayramını kutladı...

AK Parti İlçe Başkanı Konurer Tıp Bayramanı Kutladı
Bu içerik 556 kez okundu.

 

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık alanında çalışanların bayramını kutladı. 

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı kutlama mesajında; Günün her anında yer ve mekân gözetmeksizin her zaman göreve hazır olan sağlık çalışanları, yaptıkları başarılı çalışmalarla büyük işler icra ederek sağlığımız acısından yaşadığımız sıkıntıların giderilmesi ve insanların yaşamlarını huzurlu bir şekilde sürdürebilmesi  için önemli bir görevi özveriyle yerine getirmektedirler. 

Ülkemizin dört bir köşesinde görev alarak azimle çalışan sağlık personelimiz görevinin gereği olarak bilmesi gereken bilgiye sahip, sağlık alanında kullanılan tedavi araçlarını en güzel şekilde kullanabilen ve her türlü hastalığı yakından takip eden, insanlara faydalı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olan fedakâr insanlardır. Hekimlerimizin, hemşirelerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın insanlara daha çok faydalı hizmetler yapabilmeleri açısından toplum olarak bizlerde onların yaptığı çalışmalara katkıda bulunarak yardımcı olmalıyız. 

Bu duygu ve düşüncelerle yaşadıkları tüm zorluklara rağmen kutsal bir görevi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisinde olan tüm sağlık çalışanlarına bugüne kadar verdikleri ve bundan sonra verecekleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve 14 Mart Tıp bayramlarını kutlar, çalışmalarında başarılar  dilerim dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Konurer Tıp Bayramanı Kutladı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
Muzaffer Büyük 2017 yılını değerlendirdi
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI
İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNU BASINA TANITTI