Advert

Başkan Konurer'den Hollanda'ya Tepki

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Hollanda Hükumetinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Başkonsolosluğa girişine izin vermeyerek uyguladığı faşist tutuma tepki gösterdi...

Başkan Konurer'den Hollanda'ya Tepki
Bu içerik 1106 kez okundu.

 

 

Hollanda Hükumetinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın yurtdışındaki vatandaşlarla buluşmasına engel olmak için uyguladığı dayatmacı yöntemin kabul edilebilir bir tutum olmadığını söyleyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer  yaşanan tüm bu olaylara rağmen hala sessizliğini koruyan Avrupa ne kadar ikiyüzlü olduğunu bir kez daha açıkça göstermiştir dedi. 

Hollanda’nın Türkiye’nin bir Bakanına karşı yaptığı terbiyesizliğin Türklere ve Müslümanlara karşı duyduğu nefretin bir göstergesi olduğunu söyleyen Konurer milletimiz yaşanan olaylara karşı kayıtsız kalmayarak gerek Hollanda’daki vatandaşlarımız, gerekse Türkiye’de vatandaşlarımız meydanlara çıkarak Hollanda Hükümetine tepkisini göstermiştir. Türkiye’nin hızla yükselişinden rahatsız olan iç ve dış güçler ne yaparlarsa yapsınlar amaçlarına asla ulaşamayacaklardır dedi. 

Her fırsatta Türkiye’ye ifade özgürlüğü noktasında nota vermekten geri kalmayan Avrupa’nın öncelikli olarak kendisine bakması gerektiğini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Konurer Hollanda’nın Sayın Bakanımıza karşı uyguladığı yaptırımla ifade özgürlüğüne ve insan haklarına ne kadar saygı gösterdiğini tüm dünya bir kez daha görmüş oldu. Şunu bilmelerini isteriz ki yapılan bunca dayatmaya ve baskıcı tutuma rağmen asla diz çökmeyeceğiz ve boyun eğmeyeceğiz. Asil Milletimizin ikiyüzlü davranma konusunda ustalığı hiç kimseye bırakmayan Avrupa’ya gereken cevabı 16 Nisan’da güçlü bir EVET’le vereceğine yürekten inanıyorum Hollanda’nın ve diğer Avrupa ülkelerinin ülkemize karşı yaptığı saygısızlığı şiddetle kınıyorbüyük bir kahramanlık örneği sergiledikleri sırada Hollanda polisinin saldırısı sonucunda yaralanan gurbetçi vatandaşlarımızda acil şifalar diliyorum dedi. 

  

Başkan Konurer'den Hollanda'ya Tepki
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması