Advert

Seyyid Harun Anadolu Lisesi Üniversite Yerleştirme sonuçları

2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı sonunda okulumuz 6. kuşak mezunlarını yükseköğretime yerleştirme sonuçları

Seyyid Harun Anadolu Lisesi Üniversite Yerleştirme sonuçları
Bu içerik 1517 kez okundu.

2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı sonunda okulumuz 6. kuşak mezunlarını yükseköğretime   yerleştirme  sonuçları

1 EMİNE ÇOBAN Eczacılık Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
2 MERVE BOZGÖZ Hukuk Fakültesi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
3 SİNEM BAĞCİVAN Hukuk Fakültesi KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
4 ASLI SERİN Hukuk Fakültesi ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)
5 BÜŞRA SARIKAYA Hukuk Fakültesi KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
6 ALİ İLBAY KÖSELECİ Hukuk Fakültesi  MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
7 MEVLÜT ÜNÜVAR Hukuk Fakültesi  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
8 FULYA CAM Hukuk Fakültesi  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
9 ADIGÜZEL EKİCİ Hukuk Fakültesi OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
10 TAYYİP ENES ÖZDEMİR Mimarlık ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
11 EVREN BAKİ Mimarlık SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
12 ZÜLAL ERGÜVEN Mimarlık  TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
22 MEHMET BERKAN ÜNAL İnşaat Mühendisliği AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
23 HALİS ERDOĞAN İnşaat Mühendisliği BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
24 HALİL ŞAHİN İnşaat Mühendisliği SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
25 SALİH KORKMAZ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
26 FİKRİ ÇABUK İnşaat Mühendisliği  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
27 HALİL KAAN ÇAMÖNÜ İnşaat Mühendisliği  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
28 ALİ ŞAHİN Geomatik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
13 AYLİN KÖSE Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)
14 RAZİYE GÜL Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
15 OSMAN YETİŞEN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
16 SALİHA SİBEL ÇIRACI Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
17 ALİYE DOĞAN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
18 RAHİME NUR ÖZPINAR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)
19 MEHMET CALLA Elektrik Mühendisliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
20 EMİNE SEVGİ GÜLEROĞLU Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
21 MUSTAFA ÇELİK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Tam Burslu) ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)
29 MUHAMMET YILDIRIM İlahiyat NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
30 FATMA ESRA ALKIŞOĞLU İlahiyat  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
31 EMİNE BÜŞRA AK İlköğretim Matematik Öğretmenliği NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
32 MUAMMER TEKE İlköğretim Matematik Öğretmenliği ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
33 ZELİHA BAHAR İlköğretim Matematik Öğretmenliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)
34 FATMA NUR ACIYAN İlköğretim Matematik Öğretmenliği NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
35 HAMZA PINAR İlköğretim Matematik Öğretmenliği AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
36 HATİCE ASEL TUNCER İşletme (İngilizce) GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
37 AYŞE UÇAN Makine Mühendisliği NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
38 YİĞİT MUHAMMET YUMUŞAK Makine Mühendisliği KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
39 MELİKE KAHRAMAN Matematik EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
40 HÜSEYİN KAHRAMAN Mekatronik Mühendisliği  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
41 RABİA YENİ Hemşirelik SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
42 ZEYNEP ÇİÇEKÇİ Hemşirelik SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
43 FATMA NUR GÜNGÖR Hemşirelik SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
44 ÜMMÜ ÇALIK Hemşirelik CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)
45 AYTEN MÜEZZİNOĞLU Hemşirelik MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
46 HANİFE YUMRUTAŞ Hemşirelik NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
47 KAĞAN KARAKAŞ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
48 HÜZEYME BEYZA KAHRAMAN Okul Öncesi Öğretmenliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
49 SEVDE NUR DEMİRCİ Okul Öncesi Öğretmenliği  MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)
50 BÜŞRA HAYALOĞLU Psikoloji MERSİN ÜNİVERSİTESİ
51 HAVVA DİNÇ Psikoloji CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)
52 BEYZA NUR ÖZMEN Sosyal Hizmet UŞAK ÜNİVERSİTESİ
53 RÜVEYDA NUR TAŞCAN Veteriner Fakültesi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
54 DURMUŞ BULDUK Veteriner Fakültesi HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA)
55 BETÜL DEMİR Veteriner Fakültesi MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY)
56 EMRE ÇİĞİL Havacılık Yönetimi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
SALİH KÖSELECİ     2016-08-17 Oğlum Ali İlbay KÖSELECİ ,nin başarısı sonucu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ne yerleşmesinde katkısı olan tüm okul personeline idarecisinden hizmetlisine kadar teşekkürü borç bilirim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gabonlu Golcü Nihayet İmzayı Attı
Gabonlu Golcü Nihayet İmzayı Attı
Kutay Köktürk Çınar Sanat Atölyesini Ziyaret Etti
Kutay Köktürk Çınar Sanat Atölyesini Ziyaret Etti