Advert
Advert

Paintball Sevenler Müjde,İlk Kepçe Vuruldu,

Seydişehir'e yeni paintball alanı inşa ediliyor.

Paintball Sevenler Müjde,İlk Kepçe Vuruldu,
Bu içerik 3304 kez okundu.

Seydişehir'e yeni paintball alanı inşa ediliyor. Bilindiği gibi ilçemizde seyyid Harun civarında hizmet veren Albatros Paintball ilçede tek paintball olma özelliği taşıyordu. İşletmeciler Erol Süngülü ve Mustafa Bağcı ile yaptığımız görüşmeler sonucu, Mustafa Bağcı Paintball seven ilçe halkına ve Öğrencilere müjdeli bir haber verdi.

Mustafa Bağcı Açıklmasında;

'' Seydişehir'de bu spora gönül vermiş insanlara kurulduğumuz günden beri hizmet etmeye çalışıyoruz. Ancak son dönemlerde talepleri karşılamada sıkıntılar çekmiştik. Bu sporun herekese hitap edebildiğini söyleyebilirim ancak bazı müştelerimiz kapalı alanda olmamızdan ötürü gelemiyordu. Bazende yer bulmada sorunlar yaşıyorduk. Bu kapsamda İlçe halkımızla birlikte özellikle Üniversite öğrencilerine hizmet edebilmek amacıyla açık alanda doğa ile iç içe bu sporun daha güzel yapılabileceğini düşündük. Anabağlar mahallesine yeni yerimizi çok yakında açacağız'' dedi.

Yer hakkında da bilgi veren Mustafa Bağcı şöyle devam etti;

'' Kapalı alanımız 1000 metrekare de hizmet veriyordu, yapmışken en iyisini nereye nasıl yaparız diye düşündük ve en uygun yeri kapalı alanın tam iki katı 2000 metrekare olarak dörtyola- Anabağlar girişine yapmak için bugün çalışmalara başladık. Böylece hem Üniversite hemde halkımız için ulaşımı kolay doğa ile iç içe merkeze okullara ve üniversiteye eşit uzaklıkta,güzel bir spor tesisini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. En yakın zamanda hem kapalı hemde açık alanda hizmetlerimize başlayacağız.Yeni yerimizin açılışına özel, denemeyen kalmasın diye 15 TL ile Paintball sevenlere yeni yerimizde merhaba diyeceğiz, bunun karşılığında 50 adet mermi, silah, eldiven, kamuflaj, maske, koruma yeleği ile 1 saat boyunca bu zevkli sporu yapabilecekler. ''dedi. Paintball'ın güvenlik ve zevkli olabilmesi için belli başlı kuralları var eğer ilkkez gidiyorsanız bu kurallara dikkat etmenizde fayda var.

 

 

 

Süleyman Sayan Yusuf Koç Albatros Paintball Seydişehir Yeni yer Anabağlar Mahallesi Dörtyol girişi
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi