Advert
Advert

WhatsApp, ekran görüntüsü alanı bildirecek mi?

Snapchat, Periscope ve Instagram'ın ardından WhatsApp'da da ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bir bildirim gönderileceği söyleniyor.

WhatsApp, ekran görüntüsü alanı bildirecek mi?
Bu içerik 1471 kez okundu.

Snapchat, Periscope ve Instagram'ın ardından WhatsApp'da da ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bir bildirim gönderileceği söyleniyor. Peki WhatsApp'ta ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa gerçekten bir bildirim gidecek mi?

Son dönemde platforma getirdiği yenilikler ile adını duyuran WhatsApp yine bir güncelleme ile gündeme geldi.Platforma eklenecek olan özellik pek çok kullanıcının başını ağrıtabilir. WhatsApp yeni güncellemesi ile mesajlardan ekran görüntüsü aldığınızda karşı tarafa haber vereceği söyleniyor.Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp'ta ekran görüntüsü almak için son günlere girildi. Son dönemlerde anlık mesajlaşma yazılımları kullanıcıların özel içeriklerini koruma altına almak adına farklı bildirimler yapıyor. Bu sistem Whatsapp'a da gelebilir.Son dönemlerde anlık mesajlaşma yazılımları kullanıcıların özel içeriklerini koruma altına almak adına farklı bildirimler yapıyor. Daha önce Instagram ve Periscope'ta karşımızı çıkan bu özelliğin WhatsApp'a 5 Şubat'ta geleceği söyleniyor.

WhatsApp ekran görüntüsü alanı bildirecek mi?
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi