Advert

Seydişehir Protokolinden Beybo Tekstile Ziyaret

Tekstil üzerine üretim yapan Akkanat Holdinge bağlı Seydişehir Beybo Tekstil fabrikasını ziyaret eden Seydişehir protokolü yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat ile görüştüler.

Seydişehir Protokolinden Beybo Tekstile Ziyaret
Bu içerik 1892 kez okundu.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Cemal Küçük ve Ak parti yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Beybo tekstile yaptıkları ziyarette yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat’tan fabrikada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Akkanat holding bünyesinde faaliyetini sürdüren Beybo tekstil fabrikasının yaptığı üretim sayesinde Seydişehir’in büyümesi ve gelişmesine yardımcı olacak hizmetlerde bulunduğunu ve yüzlerce insana iş imkânı sağladığını söyleyen Ak parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir ekonomisinin kalkınması adına taşın altına elini koyarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan başta Akkanat Holding yönetim kurulu Başkanı Ali Akkanat Bey olmak üzere Akkanat ailesinin tüm fertlerine canı gönülden teşekkür ederim dedi.

Seydişehir protokolünün yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Beybo Tekstil yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat amaçlarının faydalı hizmetler yaparak bölge insanın geçimini sağlamasına katkıda bulunmak olduğunu söyleyerek, bu güne kadar Seydişehir ekonomisine can vermek adına üzerimize düşenin en iyisini yapmanın gayreti içerinde olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz dedi.

Ziyaretin sonunda Seydişehir protokolü Beybo Tekstil yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat’a Seydişehir ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı plaket taktim etti.

Seydişehir Protokolinden Beybo Tekstile Ziyaret
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması