Advert
Advert

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 62. İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı...

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 1605 kez okundu.

Parti binasında yapılan toplantıya İl yönetim kurulu üyesi ve ilçe koordinatörü Uğur Erdoğan, İlçe başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kadın Kolları Başkanı Fatma Görür, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

62. İlçe Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir teşkilatı olarak Ak Partinin gücüne güç katmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olduklarını ifade ederek memlekete ve millete hizmet etmek adına büyük bir özveriyle çalışan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Belediye başkanı Mehmet Tutal’da toplantıda yaptığı konuşmada Seydişehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, yoğun bir şekilde yağarak hayatı durma noktasına getiren karla mücadelede gerek ilçe merkezinde ve gerekse taşra mahallelerde mesai kavramı gözetmeksizin çalıştıklarını ifade ederek, kardan dolayı meydana gelen elektrik ve su kesintilerinin biran evvel giderilerek vatandaşların normal hayatlarına dönmeleri için Medaş ve Koski’nin yaptığı çalışmalara belediye olarak destek verdik. Şiddetli kardan dolayı elektrik hatlarında büyük bir hasar meydana geldi. Ekiplerin yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde yaşanan olumsuzluklar zor kış şartlarına rağmen en kısa sürede giderildi dedi.

İl yönetim kurulu üyesi ve ilçe Koordinatörü Uğur Erdoğan’da yaptığı konuşmada meclis de ilk tur görüşmeleri tamamlanan 18 maddelik anayasa değişiklik paketi hakkında bilgiler vererek ilk tur oylamaların CHP’nin tüm engellemelerine rağmen Ak Parti ve MHP’nin desteğiyle mecliste kabul edildiğini ifade ederek şimdi sırada ikinci tur oylaması var. İkinci tur oylamada da tüm maddelerin mecliste yeterli oyu alarak geçeceğini ümit ediyoruz. İnşallah Nisan ayının başlarında yapılması planlanan referandumla birlikte son kararı millet sandıkta söyleyecektir dedi.

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi