Seydişehir'in Tamamına Ne zaman Elektrik Verilecek?

Kesintinin başlamasından yaklaşık 54 saat geçmesine rağmen Şehir Merkezinde bir çok Mahalle ve bölgede hala elektrik kesintisi devam ediyor

Seydişehir'in Tamamına Ne zaman Elektrik Verilecek?
Bu içerik 3796 kez okundu.

Yoğun kar  yağışı sonrası    kesilen  elektrikler  dün gece   Seydişehir Merkezdeki Mahallelerin   bir kısmına  ancak  verilebilmişti.

Kesintinin  başlamasından  yaklaşık 54 saat    geçmesine  rağmen Şehir Merkezinde   bir   çok  Mahalle  ve bölgede   hala elektrik kesintisi devam ediyor

Medaş  yetkililerinden  Edinilen  bilgiye   göre  Seydişehir'i  besleyen ana hatlarda  direklerinin yıkılması sonucu  yaşanan  kesintinin   giderilmesi için onlarca araç ve yüzlerce personeli ile  aralıksız  çalışarak   şehrin  bir kısmına  elektrik  verilmesini sağladı.

Ancak döşenen  kablolar  Şehrin    tamamına   elektrik   vermek için yeterli olmadığı için yıkılan  direklerin yerine yeni direkler  dikilerek  şehrin  tamamına  elektrik  verilebileceği  bildirildi.

 Şehir  merkezi ve mahallelerdeki arızların giderilmesi  ile  13 ocak Akşamına  kadar şehir Merkezinin yüzde 90 elektriklerin  verileceği  öğrenildi. 

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali