Advert

Karla Mücadele Raporu Açıklandı

Seydişehir Belediyesi 12 günlük karla mücadele raporunu açıkladı.

Karla  Mücadele Raporu Açıklandı
Bu içerik 1575 kez okundu.

Buna göre kar yağışının yoğun olduğu 12 gün içerisinde Seydişehir  Belediyesi´nin 21 adet iş makinesi gece-gündüz dönüşümlü olarak çalışırken, 34 Bin 500 litre mazot harcaması yapıldığı belirtildi.

Seydişehir  Belediyesi'nin 19-31 Aralık tarihleri arasında, kar yağışının yoğun olduğu zamanda dilimi içinde karla mücadeleye yönelik iş raporu açıklandı. 12 günlük  süre içinde  Fen İşleri Müdürlüğü, Makine Parkı Amirliği , Destek Hizmetleri, Temizlik İşleri koordineli olarak çalıştı.

Karla mücadele   çalışmalarında 21 İş Makinesi, 2 adet tuzlama aracı, 140 ton tuz, 125 Bin Litre solüsyon, 57 personelle 16 merkez ,39 kırsal mahallemizde  7 gün 24 saat aralıksız çalışmalar devam etti.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, karla mücadele için yoğun iş programı uyguladıklarını belirterek, ´ Belediye olarak kış şartlarına karşı hazırlıklarımızı tamamlamıştık. İlçe merkezinde 1, 5 metreyi bulan kar yağışıyla  tüm iş makinelerimizi ve ekiplerimizi karla mücadeleye sevk ederek, adeta seferberlik başlattık. Tüm birimlerimizi koordineli çalışma programı içine aldık. Olumsuz hava şartlarına karşın ekiplerimiz dönüşümlü olarak gece-gündüz mesai gözetmeksizin çalıştılar. Gerek kar kürüme gerekse tuzlama çalışmaları ile yollarımız trafiğe açık tutuldu. Kaldırımlarda da temizleme çalışmaları yapıldı. Şu an kamyonlarla karları şehir dışına taşıyarak trafiği rahatlatmak için mücadele ediyoruz" dedi.

Karla Mücadele Raporu Açıklandı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
Hüsnü     2017-01-06 ilk yorumun devamıdır. Greyder önde kar kürüyor arkasından araçla zor gidiyorsun bu kadar saçma sapan iş mi olur anlamıyorum. Hepsini geçtim ara sokaklarda oturanlar insan değilmiş gibi doğru dürüst kapılarının önlerinde yürüyecek yol yoktu. Vatandaş çoluğu çocuğu ile araçların arasında yolda düşe kalka yürüdü. Kaldırım diye bir şey yoktu ortada. yan yana 4 aracın geçeceği yollar kar yağdıktan sonra belediyenin ummalı çalışması sonucu 1 aracın anca geçebileceği yer halini aldılar. Göz boyamayın.
Hüsnü     2017-01-06 Vatandaş yazılan rapora değil yapılan çalışmaya bakar! Oraya buraya şu kadar yol yaptık bu kadar direk diktik bilmem ne yaptık demeyle olmuyor bu işler. Her girdiğiniz işte milleti ilah ettirdiniz ki karla mücadelenizde bunların daniskası oldu. Bir fiil her sabah tokiden çarşıya özel aracımla gidip geldim. Öğle aralarında da aynı şekilde yemeğe gelip gittim. Yollar ilk kar yağdığı günden itibaren berbat ötesiydi. İş makinalarını nadir gördüm gördüklerimde yerden bir karış havada kar kürüyorlardı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması