Şehidimiz Altıparmak Seydişehir'de

Fırat Kalkanı Harekatı'nda Suriye'nin El-Bab şehrinde şehit olan askerlerden Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Altıparmak'ın cenazesi hava şartlarının kötü olması nedeniyle getirilememişti..

Şehidimiz Altıparmak Seydişehir'de
Bu içerik 7003 kez okundu.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda Suriye'nin El-Bab şehrinde şehit olan askerlerden Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Altıparmak'ın cenazesi  hava şartlarının kötü olması nedeniyle getirilememişti, Uçağın kalkışına izin verilince, Gaziantep'ten uçakla memleketi Konya'ya getirildi. Konya Havaalanı'nda düzenlenen karşılama törenine, şehidin yakınları, Vali Yakup Canbolat, askeri ve mülki erkan katıldı. Şehidin cenazesi uçaktan askerlerin omuzlarında uçaktan indirilerek cenaze aracına konuldu, Buradanda cenaze merasiminin yapılacağı Seydişehir'e kara yolu ile nakil yapıldı. Gecenin ilk saatlerinde Seydişehir'e ulaşan şehit Astsubay Okan Altıparmak'ın naaşı Akyol Mezarlığı morguna kaldırıldı. Merasimin öğlen mi yoksa ikindi namazına müteakip mi defnedileceği sabah belli olacak.

Öte yandan cenaze törenin yapılacağı alan hummalı bir çalışma ile hazır hale getirilirken, Taraşcı mahallesinin dört bir yanı Türk bayraklarıyla donatıldı.

Şehidimiz Altıparmak Seydişehir'de
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
Etyemez'den Sudan'da Ribat'a ziyaret
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali
II. İzmir Tek Kişilik Oyunlar Festivali