Advert
Advert

Eğitim Camiası Kaymakam ile Vedalaştı

Seydişehir Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından 15 Aralık 2016 günü organize edilen veda yemeğine...

Eğitim Camiası Kaymakam ile Vedalaştı
Bu içerik 964 kez okundu.

Seydişehir Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından 15 Aralık 2016 günü organize edilen veda yemeğine Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve okul, kurum müdürleri katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen programda Seydişehir Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar;  Kaymakamımız Regaip Ahmet Özyiğit’le uyumlu bir çalışma içinde olduk eğitimde birlikte verimli ve başarılı çalışmalarımız oldu. Kaymakamımızın tayininden dolayı gerçekten üzüntü duyduk. Yeni görev yerinde başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Biz kaymakamımızı çok sevdik. Bizlere hoşgörü, sevgi, güzel gözle bakmayı öğretti. İnşallah bu öğretilerini hayat felsefemiz olarak görerek daha çok çalışacağız. Sayın kaymakamım gözünüz arkada kalmasın sizin bizlere öğrettiğiniz azim ve kararlığı sürdüreceğiz. Sizlerle tekrar ilerde birlikte çalışma arzusundayız, dedi.

Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit; Seydişehir gerçekten eğitim açısından önemli bir seviyede ve gerçekten eğitim çalışanlarımız çok gayretli ve çalışkan, öğretmenlerimiz çok başarılı bu başarıyı devam ettirerek daha iyi başarılara imza atacağınıza inanıyorum. Birlikte güzellikleri gerçekleştirdik. Sizlerin her zaman tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizi kucaklayarak iyi ve güzeli görerek çalışmalarınızı sürdürmenizi istiyorum. Her zaman güzellikleri ve iyi örnekleri görün. Olumsuz durumlara takılıp kalmayın. Sizlerle çalışmak çok güzeldi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Hakkınızı helal edin dedi.

Program sonunda Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’in çok sevdiği Kıl Testere ahşap tablo hediye edildi.

 

img_3299.jpgimg_3274.jpgimg_3341.jpg

Eğitim Camiası Kaymakam ile Vedalaştı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi