Advert
Advert

Taraşçı Ortaokulu Proje Toplantısı İçin Romanya’da

Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı taraşçı ortaokulu Eco friendly actions projesi, birinci Ulusotesi Proje toplantısı için Romanya’nın Amara şehrine gitti.

Taraşçı Ortaokulu Proje Toplantısı İçin Romanya’da
Bu içerik 1138 kez okundu.

Konya’nın Seydişehir ilçesine   bağlı  taraşçı  ortaokulu Eco friendly actions projesi, birinci Ulusotesi Proje toplantısı   için Romanya’nın Amara şehrine   gitti.  

Taraşçı Ortaokulu Müdürü Hayrettin Topuzdan  alınan  bilgiye  göre  Proje kapsamında   burada  yapılan Toplantıya proje koordinatörü olarak Taraşcı Ortaokulu, Estonya, Litvanya ve İzmir’den diğer proje ortakları katıldı. Toplantı süresince,  izleme değerlendirme çalışmaları, swot analizi, projenin yaygınlaştırma ve sürdürülebilirlik faaliyetleri üzerinde çalışıldı.

Mevlana başta olmak üzere, Ülkemizin, Konya’nın ve İlçemizin kültürü okulda düzenlenen stantta örgenci ve öğretmenlere tanıtıldı. Ayrıca Belediye ve Lalomita bölgesi başkanı makamında ziyaret edildi. Ziyarette Mevlana’nın yedi öğüdünü içeren tablo hediye edildi.

Projemiz Avrupa Birliği Komisyonu Erasmus Plus okullar arasında stratejik ortaklıklar proje birimi tarafından hibelenmekte ve  Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenmektedir. 

 Eco friendly Actions projesi doğanın korunması, ormanlaştırma, alternatif enerji kaynakları ve atıkları geri dönüştürme konularında iyi uygulamaların paylaşımını hedeflemektedir.

Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
KONYASPOR'DA RIZA ÇALIMBAY DÖNEMİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu 2. Etap Startı Verildi