Konyalı Polisimiz Dua Bekliyor

İstanbul'da Vodafone Arena stadı yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçının hemen ardından iki ayrı noktada gerçekleştirilen bombalı hain terör saldırısında yaralanan ve...

Konyalı Polisimiz Dua Bekliyor
Bu içerik 4928 kez okundu.

İstanbul'da Vodafone Arena stadı yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçının hemen ardından iki ayrı noktada gerçekleştirilen bombalı hain terör saldırısında yaralanan ve tedavi altında bulunan Konyalı polis memuru Murat Bardakcı için destek mesajları yağarken tüm yaralı emniyet mensupları ve vatandaşlar içinde dualar ediliyor. Çevik kuvvet polislerini hedef alan hain terör saldırısının ardından 44 kişi hayatını kaybetmişti.

KONYA YOLSPOR’UN

ESKİ FUTBOLCULARINDANDI

Bu saldırıda yaralanan ve tedavi altında bulunan polis memurlarından Murat Bardakçı uzun yıllar şehrimizde Yolspor forması ile top oynamış daha sonra da hakem olarak amatör spora katkı sağlamıştı. Yolspor’lu Murat olarak özellikle amatör sporseverlerin yakından tanıdığı Murat Bardakçı hakem olarak görev yaparken de başarısı, beyefendiliği ve saha içi kadarsaha dışı dürüstlüğü ile de biliniyordu.  

İKİ YILDIR POLİS MEMURU

OLARAK İSTANBUL’DA

Murat Bardakçı iki yıldan bu yana İstanbul’da polis memuru olarak görev yapıyordu. Selçuk Üniversitesi BESYO mezunu olan Murat Bardakçı için sosyal medya hesabından başta Konya Amatör Spor kulüpleri Federasyonu olmak üzere amatör spor kulüplerinden, eski takım arkadaşlarından ve yöneticilerden ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından teröre lanet eden vatandaşlardan dua ve destek mesajları yağıyor. 

Konyalı Polisimiz Dua Bekliyor
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
Usta Sanatçı Münir Özkul Hayatını Kaybetti
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET
DÜNYA KIRIM TATAR ÜNİVERSİTESİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ZİYARET