Advert

Seydişehir Kaymakamılığına Aydın ERDOĞAN atandı

Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapı

Seydişehir Kaymakamılığına Aydın ERDOĞAN atandı
Bu içerik 2158 kez okundu.

Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı.

Kararname ile 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirilirken, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi.

Kararnameye  göre   Seydişehir  Kaymakamı Ahmet Regaip Özyiğit  Malatya Vali yardımcılığına atanırken , Seydişehir Kaymakamlığına ise Camlıdere Kaymakamı  Aydın ERDOĞAN  atandı.

 Bir dönem Seydişehir Kaymakamı olan   ve şuan Bandırma  Kaymakamı  Tuncay Sonel  ise Kadıköy Kaymakamlığına  atandı

Aydın Erdoğan Kimdir.
 

 

1973 yılında Ankara’da doğdu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkileri bitirdi. Kafkas Üniversitesi, Tarih Anabilim Dalında ve Keele, School of Politics, International Relations and Philosophy de yüksek lisansını tamamlamıştır.

Sırasıyla, Daday Kaymakam Vekilliği, Güneysınır Kaymakam Vekilliği, Kabataş Kaymakamlığı, Selim Kaymakamlığı, Hınıs Kaymakamlığı, Bayat Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Halen Çamlıdere Kaymakamı olarak kamu hizmetine devam etmekte iken Seydişehir Kaymakamlığına atandı.

 

Evli ve iki çocuk babasıdır.

AYDIN ERDOĞAN seydişehir kaymakamı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI