Advert

Konurer Cumhuriyetin 93 Yılını Kutladı

AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer Türkiye Cumhuriyetinin 93. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı...

Konurer Cumhuriyetin 93 Yılını Kutladı
Bu içerik 787 kez okundu.

AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer Türkiye Cumhuriyetinin 93. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayınladığı kutlama mesajında;  Cumhuriyetimizin 93. yıldönümünü kutlamanın haklı gururunu millet olarak hep birlikte yaşamaktayız. Asil Türk milletinin ulusal bağımsızlığını ilan etmek için cephede kahramanca savaşarak kazandığı Cumhuriyet, milli mücadelenin sonucunda elde edilen büyük zaferin bir sonucudur.  

 

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 93. yıldönümünde 100’üncü kuruluş yıldönümü olan 2023 hedefine millet olarak kararlı bir şekilde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Türk Milletinin 2023 Türkiye’sinin temellerini sağlam bir şekilde atacağına olan inancımız tamdır. 

 

Ülkemizin aydınlık geleceği ve demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak ilelebet varlığını sürdürebilmesi için daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır. İçimize fitne tohumları ekmek isteyenlere karşı millet olarak yekvücut olmalıyız ki dün olduğu gibi bugünde kardeşliğimizi bozmak isteyenlere asla fırsat vermemeliyiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna öncülük eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatan savunmasında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Seydişehirli hemşerilerimin ve Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarım dedi.  

Konurer Cumhuriyetin 93 Yılını Kutladı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması