Advert

Konurer'den Teşekkür

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’daki programına yoğun katılım gösteren Seydişehir halkına teşekkür etti.

Konurer'den Teşekkür
Bu içerik 633 kez okundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’daki programına yoğun katılım gösteren Seydişehir halkına teşekkür etti. 

 

Yoğun iş temposunun olduğu bir dönemde işini gücünü bir kenara bırakarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya programına katılan Seydişehir halkının üzerini düşen görevi kendine yakışır bir şekilde yerine getirdiğini söyleyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir her zaman olduğu gibi yine Milletin adamının yanında yer alarak ona sahip çıkmıştır dedi.  

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kılıçarslan Şehir meydanından yapılan açılış ve temel atma töreninin arasında Alacabel Tünelinin temelinin atılmasının da yer aldığını ve bu tarihi ana tanıklık etmek üzere Seydişehir’den yoğun bir katılımla Konya’ya gidildiğini söyleyen İlçe Başkanı Konurer Alacabel Alacabel tünelinin temel atma merasimini katılımlarıyla taçlandıran değerli hemşerilerime canı gönülden teşekkür ederim dedi.   

 

 

Konurer'den Teşekkür
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor Resmi İnternet Hesabından Taziye Mesajı
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması
Konyaspor'dan Kombine Açıklaması