Advert
Advert

Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı STK Temsilcileri Ziyaret Etti

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarını ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’da yapacağı açılış ve temel atma törenlerine davet etti.

Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı STK Temsilcileri Ziyaret Etti
Bu içerik 998 kez okundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarını ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya’da yapacağı açılış ve temel atma törenlerine davet etti.  

 

Ak Parti Seydişehir İlçe başkanı Mustafa Konurer beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Aypar’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Ünvar, Ziraat Odası Başkanı Ahmet ÜnverTaşıyıcılar Kooperatifi başkanı Memiş Göktepe ve Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Cemal Küçük’ü makamlarında ziyaret eden Konurer Seydişehir için yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

 

Siyasetçisiyle, Sivil toplum kuruluşlarıyla Seydişehir’in daha çok kalkınması için beraber çalıştıklarını ifade eden İlçe Başkanı Konurer STK başkanlarımız Seydişehir’in yararına olacak her şeyde hiçbir zaman desteklerini esirgemediler. Bizler ne kadar uyum içerisinde çalışmaya devam edersek bu işten karlı çıkacak olan Seydişehir olacaktır.  Tek amacımız yaşadığımız şehre kalıcı hizmetler kazandırarak yarınlarımıza iyi bir gelecek bırakmaktır dedi.   

 

15 Temmuz darbesinin yaşandığı gece tüm yurtta olduğu gibi Seydişehir’de de insanların vatan için yek vücut olarak meydanlara indiğini söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer Sivil Toplum Kuruluşlarımızın o karanlık gecede birlik ve beraberlik içerisinde ortaya koyduğu duruşun takdire şayan olduğunu kaydederek başta oda başkanlarımız olmak üzere tüm üyelerine teşekkür ediyorum dedi. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren  STK başkanları İlçe Başkanı Mustafa Konurer’e çalışmalarında başarılar dilerek hangi şartlarda olursa olsun Seydişehir için her türlü göreve hazır olduklarını söylediler. 

ak parti ilçe başkanı konurer stk ziyaret
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı
Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı