Advert

Canlı Yayında İntihar Etti ! Haber Yalan Çıktı

Canlı Yayında İntihar Etti ! Haber Yalan Çıktı
Bu içerik 6848 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İddealara göre ; Osmaniye'nin Düziçi İlçesinde 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, sosyal paylayım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparken av tüfeği ile karnına ateş ederek yaşamına son verdi. Erdoğan Ceren videoda sevdiği kız için intihar ettiğini vurguladı ve tüfekle kendini vurarak yaşamına son verdi. .. şeklinde gördüğümüz haberin aslında düzmece olduğu ortaya çıktı..

 videoyu izleyenlerin kan olmaması nedeniyle sosyal medya hesabına yüklendiği ve bunun montaj bir video olduğu konusunda görüş bildirdiler.  Ulusal medyada bile geniş yankı bulan olayda yetkililerden henüz bir açıklama gelmezken öldü mü ölmedimi tartışması çıktı.

Son Noktayı Ablası Koydu;

 Ceren'in ablası olduğu iddea edilen Sultan Ceren  ise böyle birşey olmadığını vurgulayarak bunun amacını aşan bir şaka olduğunu belirtti. 

Öte Yandan Düzmece olduğu ve takipçi kasmak için olduğu öğrenilince insanların tepkisine yol açan hesaptan diğer hesaplara küfürler edilmeye başlayınca olay tamamen yalanlanmış oldu. Emniyetin bu konu hakkında nasıl bir yaptırım yapacağını ise önümüzde ki günlerde göreceğiz

Canlı Yayında İntihar Etti
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çınar Göz Kamaştırdı
Çınar Göz Kamaştırdı
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI
GÜNYELİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ AÇILIŞI YAPILDI